8 Yaşındayız..

Bugün 10 Mart;

Bundan 8 yıl önce büyük bir heves ile başladığımız yürüyüşümüz bugün 8. yılında bir hayat biçimimiz olarak devam etmekte.

İlk günkü heyecanımızı hiç kaybetmedik   aynı azimle, aynı hırs ve istek ile bugün de tüm ekip arkadaşlarımız ile beraber devam etmekteyiz. Bir çok acı, tatlı günleri geride bıraktık. Kötü günlerde de hevesimiz kırılmadı, güzel günlerde de heyecanımız bitmedi. 8. Yılımızda geçmişten bu güne emeği geçen ve şu anda ekibimiz içinde olmasalarda desteklerini her daim hissettiren  eski ekip arkadaşlarımız da dahil olmak üzere Hüseyin Avcı / Enver Vatansever / Erol Çil / Mehmet Beklen / Tuncay Vardar / Mehmet Uyanıklar / Uğur Küçükkaya / Emre Kırbaş  / Samet Gezer / Mesut Alan / Mert Levent / Hikmet Kocaman / Adnan Batır / Halil Dervişoğlu / Redvi Muharrem / Engin Batu ve Samet Barut arkadaşlarımıza verdikleri emek ve kattıkları değerlerden dolayı teşekkür ederiz.

 

Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu