Ziyaretler sürüyor

Başkanımız Ali Ay ve yöneticilerimiz Ali Ademoğlu, Fatih Pulat, Mustafa Bakır, Fatih Korkmaz ve Teknik Direktörümüz Mutlu Topçu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Başkanımız Ali Ay geçmiş olsun dileklerini ileten Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Bursa Jandarma Garnizon ve Bölge Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu ise Bursaspor’un tüm organlarıyla tam anlamıyla marka olduğunu belirtti.    

Hacıoğlu şu açıklamalarda bulundu; “Öncelikle arkadaşlarımızla beraber hem Bursa’da yaşayan hem de Bursaspor’u seven taraftar olarak , Emniyet asayişten sorumlu birim ekibi olarak sizlere ziyarete geldik. Üzüntülerimizi ifade etmek istiyoruz. Yöneticisi, futbolcusu, taraftarıyla bir bütün camiadır Bursaspor.  20 senedir Bursaspor’u takip ediyorum. Özellikle taraftarı ve futboluyla Bursaspor tam bir marka. İl Jandarma olarak çalışmalarımızı yaptık. Gönül isterdi ki böyle olaylar olmasın. Sizlere görevlerinizde başarılar diliyoruz” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu