Ziyaretçilerimize duyurumuzdur!

Şampiyonluk sonrası türeyen ve kendilerini "Bursaspor Sevdalıları" diye nitelendiren bazı oluşumlar ve bu oluşumların arkasındaki bir kaç medya maymunu tarafından haftalardır çeşitli şekillerde karalama kampanyalarına maruz bırakılmaktayız.

 

Tekrar ve tekrar bursasporluyuz.net'in hiç bir kar amacı gütmeyen, gönüllü bir ekip tarafından yönetildiğini belirtmek isteriz. 6 yıldır siz değerli Bursaspor Sevdalıları için karşılıksız hizmet verdik, vermeye de devam edeceğiz. Bu uzun ve bir o kadar da zorlu süreç boyunca tüm taraftarlarımıza demokratik bir ortam sunmaya çalışıp, herkesin duygu ve düşüncelerine saygı duyduk; her hangi bir sansür uygulamamaya özen gösterdik. Sürekli Bursaspor'a daha fazla nasıl destek oluruz diye didindik durduk. Bursaspor Kulübüne sunmak üzere projeler hazırladık, ziyaretçilerimizle birlikte onlarca etkinlik düzenledik. Kısacası Bursaspor için üzerimize düşen ve yapılması gereken her şeyi karınca kararınca yapmaya çalıştık.

 

Fakat gelinen bu noktada bizleri üzen tek şey bu saldırılara maruz bırakılmak değil, senelerdir karşılıksız hizmet verdiğimiz Gerçek Bursaspor Sevdalıların hakkımızdaki düşüncelerinin değiştirilmeye çalışılması ve değiştiğini görmektir.

 

Bizlere hiç haketmediğimiz yakıştırmalar yapan bu maymunların kimler olduğunu çok iyi biliyoruz. Gerekirse deşifre etmesini de biliriz. Ancak bu tür saldırı ve karalama kampanyalarına aynı şekilde cevap vermek, bu kendini bilmezlerin ekmeğine yağ sürmek olacaktır.

 

Bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimizden tek istediğimiz biraz saygı ve empatidir. Tekrar söylemekte fayda var, bursasporluyuz.net ekibi tamamiyle gönüllü Bursaspor Sevdalılarından oluşmaktadır.

 

Bursasporluyuz.net kar amacı gütmez.

Bursasporluyuz.net'in siyasi görüşü yoktur.

Bursasporluyuz.net'in hiç bir kişi ve kurumla bağlantısı yoktur.

Bursasporluyuz.net'in hiç bir medya kuruluşuyla bağlantısı yoktur.

Bursasporluyuz.net'in Bursaspor üzerinden rant elde etme amacı yoktur.

 

Şampiyonluktan önce de buradaydık, her zaman burada olacağız.

 

bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu