Ziyaretçilerimize duyurumuzdur

Son günlerde artan site trafiği ve yaklaşan kupa finali öncesinde kullanıcılarımızdan yapılan yorumların neden onaylanmadığı yönünde  şikayetler almaktayız.

 

1. Rengi ve kimliği ne olursa olsun isim belirterek "onur ve kişilik" üzerine yapılan yorumlar onaylanmamaktadır. Kaldı ki burası Bursaspor'la ilgili haberlerin değerlendirilip yorumlandığı sitedir kişiliklerin değerlendirildiği bir site değildir.

 

2. Kısaltılmış dahi olsa küfür, argo içeren yorumlar direkt olarak silinecektir.

 

3. Defalarca yaptığımız güzel Türkçe'mizi düzgün kullanalım uyarımıza rağmen bazı ziyaretçilerimizin bunu alışkanlık haline getirdiklerini üzülerek görmekteyiz. Türkçe'mizi yozlaştıran, tabiri caizse msn'de kullanılan yazım tarzında yapılan yorumlar okunmadan silinecektir.

 

4. Bazı ziyaretçilerimizin x yerel medyasındaki x kişi x takımlıdır yorumlarını buraya değilde bizzat x kişinin bağlı bulunduğu medya kuruluşuna yapmalarını önemle rica ediyoruz.

 

5. Farklı nicklerle yapılan bazı yorumların  farklı konulara aynı şekilde  tekrar kopyalayayıp gönderilmesinin anlamı yoktur. Bu tarz yorumlar sadece görüntü kirliliği yapmaktadır.

 

Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu