Zeynullah Türkay, Karacabey Belediyespor’da

Bursaspor'un altyapısında yetişen 18 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Zeynullah Türkay, Karacabey Belediyespor'a transfer oldu.

Bursaspor‘un genç oyuncusu Zeynullah Türkay, TECO Karacabey Belediyespor ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Karacabey Belediyespor Kulüp tesislerinde yapılan imza töreninde konuşan TECO Karacabey Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanvekili Davut Zirek “Transferin son gününde. Transfer komitemizin yapmış olduğu görüşmeler sonucu, kulübümüz, Bursa Spor’dan Orta Saha oyuncusu Zeynullah Türkay‘ı transfer etti. Oyuncumuz Zeynullah Türkay ile kulübümüz 3 yıllık Sözleşme imzaladı. Oyuncumuz ve Camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Potansiyeli vardı ama son zamanlarda düşüş yaşadığı konuşuluyordu ve mevkisinde de rakipleri kalabalık ve ciddiydi belli ki kariyerini düşündü ki bence doğru tercih forma bulursa bir kac seneye üst liglerde görebiliriz.

  52
 2. Hayırlı olsun. Kendi içimizden bir takıma gitmiş. Kendini geliştirir daha iyi performans ile takımına dönebilir. Gençliğinin değerini kıymetini iyi bilsin.

  38
  1
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Bu yaşta satılan oyunculara mümkün olduğunca geri alma ile ilgili madde konulmalı. Şu fiyata alınabilir, teklif edilen fiyatı verdiğinde ilk satın alma opsiyonuna Bursaspor sahiptir gibi maddeler konulduğu takdirde, tüm genç futbolcular kiralık gönderilmeden satılabilir.

   10
 3. Gelecek vaadeden bir oyuncuydu. 1 yıl kiralanıp gelişimi takip edilebilirdi aslında. Neyse, kendisine başarılar diliyorum. Umarım sonraki satıştan pay almak için madde konmuştur.

  24
 4. İyi futbolcuydu. Yazık olmuş çocuğa. Kendisinin de kiralık yerine mal olarak Karacabey’e gitmesi ve üstelik 3 yıllk imza atması bence yanlış bir kariyer planlaması olmuş.

  9
  12
 5. Bursaspordan bu yüzden bi cacık olmaz genç yetenekleri göndererek.Adam gelecek vaadeden bir futbolcuydu.Yolu açık olsun Zeynullah kardeşimizin

  7
  2
 6. Keşke kiralık gönderilseydi, şuan oynadığı mevki kalabalık ama sonumuz ne olur mechul yarın öbürgün, ismail gibi emiehan gibi kendini geliştirip dönebilirdi, bence bugün dülünülerek hareket edilmiş.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu