Zeynep’in tedavisi devam ediyor

Bursaspor sevgisi ile Yeşil Beyazlı camianın sevgisini ve beğenisini kazanan 5 yaşındaki "beyincik erimesi" olarak bilinen NCL hastalığına yakalanan Zeynep Sargın'ın Ankara'da tedavisi devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hastalığının tedavisi masraflarının karşılanması için talimat verdiği minik Timsah‘ın babası Selçuk Sargın, Bursada Bugün‘ün severek izlenilen “EvdeKal”anlara Futbol programına yorumlarıyla konuk oldu.

İLACI TEMİN ETTİK
Ankara‘da zor zamanlar yaşadıklarını vurgulayan Sargın, kızı için dozu 28 bin dolar olan ve ayda kez kullanılan ilacın temin edildiğini aktarırken, “İyileşmesi için herkesin dualarını bekliyoruz. Geçen perşembe günü ilacı aldık çok şükür. Tam olarak ödeme kapsamına alınmadı. Araştırma hastası olarak inceleniyor. Çok iyi değil şu an durumu. Daha iyi olmasını diliyoruz. Zor bir dönemden geçiyoruz, sağlığının çok daha iyi olması için herkes elinden geleni yapıyor” dedi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu