O zaman gol sevinci yaşayamam!

Attığı gollerden son dönemin en popüler isimlerinin başında gelen Aziz Behich, mütevaziliğini koruyor.

Bursaspor‘a katkı sağlamak için uğraş verdiği belirten tecrübeli futbolcu ‘Goller atmak tabii ki güzel. Fakat önemli olan bu maçları kazanıyor olmamız. Ben gol atmışım fakat takım kazanamadıysa o sevinci yaşayamam. Skora katkı sağladığım için tabii ki çok mutluyum’ diye konuştu.

SONUÇLAR GÖSTERİYOR

Takımın olarak yeni sisteme çabuk uyum sağladıklarını ifade eden Aziz ‘Bu benim yabancı olduğum bir sistem değil. Daha öncede bu şekilde görev yapmıştım. Hocamız çok doğru bir karar verdi ve bu sisteme geçti. Takım olarak iyi yoldayız. Aldığımız sonuçlarda bunu gösteriyor. Şimdi önümüzde Fenerbahçe maçı var. O 90 dakikada da elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Gol atmak isterim fakat takımın 3 puanı alması daha önemli’ dedi.

Kaynak
Olay

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Hikmet yorumuna yanıt olarak

   arkadaşın dediği gibi bekleri karıştırdın. Sağbek konusunda da aslında ihtiyaç var, barış gidemiyor önüne adam geldiğinde geri ve yan pas yapıyor bu hep böyle..Bize skubiç gibi bir sağ bek lazım..

   10
   8
  2. @Hikmet yorumuna yanıt olarak

   sanırım bekleri karıştırdın üstad 🙂 sol bek diyecektin. Ha diyosan mevcut durumda sağ bek sıkıntısızmı onada alternatif lazım

   12
   3

Bir cevap yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Kapalı
Kapalı