Zeynep Tülay

Zalazar için itiraz ettik!

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Yardımcısı Mustafa Ermiş, 2 maç ceza alan Zalazar’la ilgili itirazda bulunduklarını açıkladı…

Ermiş, Nicolas Zalazar’ın cezasının indirilmesiyle ilgili TFF Tahkim Kurulu’na başvurduklarını söyledi.

Mustafa Ermiş, “Nicolas Zalazar’la ilgili itirazımız yaptık. Kulübümüze resmi olarak iletildiği zaman tekrardan tahkime başvurup indirim isteyeceğiz. İki maç ceza alması çok sert. Geçmişte örnekleri var. Bunları da avukatlarımız hazırladı” dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bravo yönetim.. her yerde hakkımızı ariyorsunuz…mangalcilar gibi her krizde ortadan kaybolmuyorsunuz..şu devre arasında 2-3 tane çivi gibi kanat ve forvet alabilirseniz bu sene kesin çıkarız.bu fırsatı kaçırmayız İnşallah

  35
  1
 2. bunlar hak arama falan değil, futbol anlamında birer acziyet göstergesi.
  Bursaspor gibi bir kulüp, bir şeye itiraz etti mi oradan sonuç alır. almalı. (hakemlere düdük astıranlar gibi)
  gereksiz ve temelsiz itirazlarla kulüp olarak boşuna prestij kaybediyoruz.
  yönetim olarak bırakın bu süper lig hayallerini ve rüyalarını. çünkü camia etkinizde kalıyor ve doğal olarak beklenti yükseliyor, bu da herşeye olumsuz yansıyor. önce kulüp olun. 950 milyon borçlarla bu işler o kadar kolay değil.
  A- milli takım bile cesaretle 21 yaş altında en az 10 futbolcu oynatma cesareti gösterirken, biz bir kerem şeni zoraki oynatıyoruz. bizim ana problemimiz işte bunlar.
  milli takımdan oyuncu affı istemeler, kırmızıya itirazlar ise birer detay.
  son olarak
  ”’eskiye rağbet olsa, bit pazarına nur yağardı”’
  bu sezon için şiarımız bu olmalı diye düşünüyorum…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu