Zalazar, Bursaspor’u şikayet etmedi!

Bursaspor’un geçtiğimiz sezon kadrosuna dahil ettiği yabancı oyuncular arasında yer alan ve küme düşülmesinin ardından takımdan ayrılan Nicolas Zalazar’ın alacakları nedeniyle kulübü FIFA’ya şikayet etmemesi yeşil beyazlı yönetimi rahatlattı.

Bursaspor’un geçtiğimiz sezon kadrosuna dahil ettiği yabancı oyuncular arasında yer alan ve küme düşülmesinin ardından takımdan ayrılan Nicolas Zalazar’ın alacakları nedeniyle kulübü FIFA’ya şikayet etmemesi yeşil beyazlı yönetimi rahatlattı.

Geçen sezonki kadroda bulunan Tim Matavz, Massimo Bruno, Namık Alasgarov ve Luka Capan alacakları nedeniyle Bursaspor’u FIFA’ya şikayet etmişti.

Arjantinli Nicolas Zalazar’ın alacakları için uzlaşma yolunu seçmesi memnuniyetle karşılanırken, Bursaspor yönetimi transfere engel dosyaları kapatmak için kaynak arayışlarını sürdürüyor.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular Türkiye de futbol da tirbüncü olan her şehir takımı alt liglerde veya batmış durumda Bursaspor da sözde bazı adı taraftar tirbüncü kesim kulüp ten uzaklaşmasında bu şehirde kulüp e yaklaşmaz ancak EA MM gibi çıkarçılar gelir onları da Cenkler Mehmet Özcan’lar yönlendirir çünki onlar futbol duayeni aslında amigo Selim de dahil hepsi Bursaspor dan çıkar menfaat elde ediyorlar vede şehrin ileri gelenleri bu tirbüncü tayfası ile muhatap olmamak için takımdan uzak duruyor artık çorbacılık bitti kat rezidans elde etme devri aslında güçlü Kişiler bir gecede bu kişileri toplar kulüpten uzaklaştırır

 1. Zalazar adamın dibi çıktı.Kendi altyapımızdan çıkan çoğu oyuncudan maalesef bu özveriyi göremedik.

  17
  5
 2. Ne olursa olsun geçen sene güzel bir hava vardı ve oyuncular etkileniyordu küme düşmemiş olsak bu oyuncuların hiçbirinin gideceğini düşünmüyorum… Ama gel gör ki bu oyuncularla küme düştük oynadığınız topun a…

  16
  19
 3. Matavz, Alaskarov ve Çapan’ın Bursaspor’u FIFA’ya şikayet etmesi kanıma dokunuyor. Futbolcu taklidi yapan amk çöpleri. Bu takımı PTT 2’ye düşüren kifayetsiz dötler. Bi de utanmadan FIFA’ya şikayet edip alacaklarını istiyolar. Heleo Matavz. Topa vurmadan yılda 900 bin euro istiyo şerefsiz. Ama suç onda değil. Ona o rakama imza attıran ve cukkayı menejerlerle bölüşen Muşlu Emin’de. Bak şimdi 900 bin euro yıllık verdiğiniz ai herif, Kıbrıs Rum kesiminde yıllık 50 bin euro’ya top oynuyor. Hatta orda da oynayamıyor. Formsuz olduğu .iin orda bile takımdan kesik. Hırsız yönetim ve hırsız topçular el ele verip Bursaspor’u PTT 2’ye yolladı. Emin’in bot’ları, hadi basın gene ‘eksi’leri bu yoruma. İnci sözlüğünü öptümün çorbacı dalkavukları. Bu Bursa sizi unutur mu lan? Bi de Bölükbaşı ve Ali Tay’ı tabi.

  16
  12
 4. bu adamların bir suçu yok.
  adamlar ekmeğinin kölesi. gel demişsin dünyanın öbür ucundan çıkıp gelmişler.
  suç bunlarda değil,
  suç bu kadar çok BENZEMEZ’i! bir araya getirenler.
  takım! olmayı transfer de sananlar.
  kurtuluşu para da, tahta da! görenler de.
  yani futbolun ve kulübünün gerçeklerinden bi-haber! olup, tahta da tahta! diye yanıp tutuşanlarda…

  oysa bunlardan önceki neredeyse sıfır maliyetli ve tamamen kendi gençlerimizden oluşan kadro bu paralı askerlerden!!! çok daha fazla puan toplamıştı.
  eğer o gençlere güvenip, ısrar etseydik. bugün tamamı takımdaydı. kalite, kapasite ve piyasaları yükselmiş, rakiplerini sahada topla dövüyor olacaklardı…
  artık onlarla birlikte kulüpte rahmetli oldu. hepimizin başı sağolsun..!

  10
  8
 5. ŞU TAKIMA BİLDİĞİM ÜÇ ARJANTİNLİ GELDİ ÜÇÜDE BİRBİRNDEN ADAM CIKTI HELAL OLSUN HEPSİNE

  9
  8
 6. Bursaspor da top oyanayarak alacağı için şikayet etmeyen ZALAZAR ve PALO MARTİN BATALLA.Bu iki oyuncununda ARJANTİN vatandaşı olması nedeniyle elimizde güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum.
  İnşaallah şu gailelerden kurtulup takımın tekrar arzu ettiğimiz yere gelmesiyle yabancı transferinde bu ülke ile bağları daha sağlıklı ve BURSASPORUMUZUN menfaatine olan transferler için değerlendirmek gerekir.
  ALASKAROV gibi kardaş şikayetçi,içimizden yetişenelr şikayetçi amma PABLO ve ZALAZAR şikayetçi değil.

  6
  9
 7. emin adanur baskan zalazarı azarladı.. baskanım tesekkur ederiz. en buyuk alinur baska buyuk yok mestan gelecek dertler bıtecek o kadar..

  2
  14

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu