Yüzünüzdeki mutluluk yeter

Vali Yardımcımız Vedat Müftüoğlu, Altyapı ve Futbol Okulumuzdan Sorumlu Yönetim Kurulu üyemiz Ali Turan, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ile birlikte Osmangazi İlçesi’nde bulunan Süleyman Çelebi İmam Hatip Ortaokulu’nda öğrenciler ile bir araya geldi. 

Genç öğrencilerin karne dağıtım törenine katılan Vali Yardımcımız Vedat Müftüoğlu yaptığı açıklamada karne sevincini öğrenciler ile birlikte yaşamak için okullara ziyaretlerde bulunduklarını ve Bursaspor’un başlatmış olduğu “Onun formasını da SEN AL” adlı kampanya çerçevesinde Vilayet olarak almış oldukları 500 formanın da öğrencilere hediye edileceğini belirtti.

Müftüoğlu şu açıklamayı yaptı; “ Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz yaklaşık 4 aydır süren yoğun bir eğitim-öğretim dönemi geçirdiler. Bugün karne sevinci yaşayan öğrencilerimiz ile birlikte olmak istedik. Bursa’da eğitim alan yaklaşık 550 bin öğrenci ve 30 bin öğretmenimiz bugünde itibaren 25 gün süreyle dinlenecekler. Vilayet olarak bizlerin görevi çocuklarımızın daha iyi okul şartlarında, en iyi eğitimi almalarını sağlamak. Milli eğitim bizim için çok önemli. Bursa’mız için bir diğer önemli değerimiz ise Bursaspor. Bursaspor’un geçtiğimiz günlerde başlattığı “Onun formasını da SEN AL” adlı kampanyaya Valilik olarak bizlerde katıldık. Bugün çocuklarımızın sevinci Bursaspor formaları ile birlikte ikiye katlanacak. Herşeyin başı sağlık. Öğrencilerimiz 15 günlük dönemde iyi dinlenerek sağlıklı bir biçimde yeni döneme girecekler. Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Vali Yardımcımız Vedat Müftüoğlu, Altyapı ve Futbol Okulu’ndan sorumlu yöneticimiz Ali Turan, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ile birlikte öğrencilere karneleriyle birlikte Bursaspor formalarını hediye ettiler. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu