Yüzünden Düşen Bin Parça!..

Durgun ve moralsiz

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın yüzünden düşen bin parça!.. Başarılı teknik adamın sabahki antrenman boyunca yüzü hiç gülmedi. Steaua Bükreş ve Hajduk Split mağlubiyetlerinin yanı sıra, İskoç golcü Kenny Miller’ın takımdan ayrılmak istemesi, gerekli takviyelerin de henüz yapılamaması başarılı çalıştırıcının moralini bozdu. Dün sabahki antrenmanda suratı asık olan genç çalıştırıcının bir hayli durgun olduğu gözlendi.  

Tempo yükseliyor

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’da sürdüren Bursaspor, temposunu iyiden iyiye arttırdı. Steaua Bükreş ve Hajduk Split mağlubiyetlerinin ardından önceki gün yarım gün izin yapan yeşil beyazlılar, dün ise çift antrenman gerçekleştirdi. Sabah kondisyon antrenmanı yapan Timsahlar, akşam ise taktik ağırlıklı olarak çalıştı. Sabah antrenmanına ısınma koşularıyla başlayan yeşil beyazlı futbolcular, daha sonra dar alanda pas çalışması üzerinde durdu.  

Performansa göre koşu

Daha önce yapılan laktat testlerine göre oyuncuların koşu performansını belirleyen Ertuğrul Sağlam, futbolcularını bu performanslara göre 4’er ve 5’erli gruplara ayırarak yüksek tempolu koşular yaptırdı. Bu bölümden sonra Antrenör Mutlu Topçu nezaretinde çalışan yeşil beyazlılar, yüksek tempolu koşular yaparak sabah idmanını noktaladı.

 

Kaynak:Bursa Gerçek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu