Yüzümüz Gülsün Artık!..

Yeşil beyazlı yöneticilerin de hazır bulunduğu İsviçre’deki kritik günde Bursaspor’u Münih merkezli bir hukuk bürosunun iki avukatı savundu. 4 saat süren duruşmada Uluslararası Tahkim Mahkemesi hakimlerinin önüne bütün belgeler konuldu. Kararın bugün duyurulacağı bildirildi. Bursaspor’un, UEFA’nın verdiği 1 yıl Avrupa’dan men cezasına yaptığı itiraz dün Uluslar arası Tahkim Mahkemesi’nde (CAS) görüldü. Cezanın çıkmasının ardından hukuk mücadelesine başlayan ve hem Türkiye’de hem de Avrupa’da önemli hukuk bürolarıyla anlaşmalar yapan yeşil beyazlı kulübü dünkü duruşmada Almanya Münih merkezli bir hukuk bürosunun iki avukatı savundu. Başkan İbrahim Yazıcı ile yöneticiler İrfan Koç ve Öztürk Yazıcı’nın da duruşmaya katılmasalar da İsviçre’de hazır bulunduğu kritik günde avukatların savunması 4 saat sürdü.

’HAKLI OLDUĞUMUZU ANLATTIK…’ CAS heyetinin kararını bugün öğleden sonra resmi internet sitesinden duyurulacağı açıklandı. Bu davada Bursaspor’u temsil eden Yard.Doç.Dr. Nihat Güman, “Gereken herşey yapıldı. Biz haklı olduğumuzu onlara anlatmaya çalıştık. İnanıyorum ki, olumlu bir cevap alacağız. Almanya’dan önemli bir hukuk bürosunun avukatları savunmamızı yaptı. Artık beklemekten başka çaremiz yok” diye konuştu. Yeşil beyazlı yöneticiler, duruşmanın tamamlanmasının ardından dün Türkiye’ye dönüş yaptı.

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu