Yüzümüz gülmedi!

Yeni yıl Bursaspor’a hem futbol hem de basketbolda uğrulu gelmedi. İki branşta da takımlar 6’şar maç oynarken basketbolda bir galibiyet alındı, futbol takımı 2024’te sadece 2 beraberlik elde edebildi.

2024 yılı Bursaspor’a şans getirmedi.

TEKNİK KADROLAR DEĞİŞTİ

Yeşil-beyazlı camia hem futbol hem de basketbolda tam anlamıyla hayal kırıklığı yaşadı. Futbol ve basketbol takımları 2024’te oynadıkları 6’şar maçta sadece 1 galibiyet elde edebildi.

Bu süreçte basketbol takımı bir maç kazanırken, futbol takımı 2 beraberlik aldı. Yine bu dönemde futbolda Murat Sözkesen’le yollar ayrılmasıyla takımın başına Ümit Şengül, basketbolda da Zdovc’un gitmesiyle başantrenör Serhan Kavut geçti.

FUTBOLDA GALİBİYET YOK

Futbol takımı 2024’te oynadığı maçlarda Mersin İdman Yurdu, Karacabey Belediye, Ankaraspor ve Altınordu’ya yenildi. Yeşil-beyazlılar Nazilli Belediye ve Beyoğlu Yeni Çarşı ile berabere kaldı.

Potanın Timsahları tek galibiyetini OVNO Büyükçekmece karşısında elde etti. Bursaspor İnfo Yatırım 2024’te Anadolu Efes, Türk Telekom, Darüşşafaka Lassa, BeşiktEmlakjet ve Çağdaş Bodrum’a kaybetti. Camia iki branşın aldığı kötü sonuçların üzüntüsünü fazlasıyla yaşadı.

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. yüzümüz gülmedi!
  camia olarak futbola, hadi basketbolu da içine katarak spora ve kulübümüze olan bakış açımız değişmedikçe yüzümüzün gülmeyeceğini, gülemeyeceğini defalarca aktardık..!
  çünkü biz şunu biliyorduk.
  şampiyonluktan sonra Bursaspor kulüp olmaktan çıkmaya başlamıştı.
  ve bununun basketbol şubesine yansıması kaçınılmazdı.
  şimdi bunların nedenlerini, niçinlerini ve çözüm önerilerini anlatmaya kalksak zaman kaybı olur.
  çünkü medya ve tribünler bunları anlayacak hal de ve bilinçte değiller.
  onlar için varsa yoksa, para-pul! tahta-transfer! skor-sonuç!..
  bilmedikleri şey,
  KURUMSALLAŞMA OLMADAN, PARA-PUL, TAHTA-TRANSFER, ve SKOR-SONUCA KAVUŞAMAYACAKLARI…
  ben söyleyeyim de sonradan demedi denmesin…

  5
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu