Yüzde 230 düştü!

Bursaspor kümeye düşünce destek de azaldı. 3 yıl sıkıntılar yaşayan Timsah belki de en berbat sezon başlangıcına hazırlanıyor. 13 günde satılan kombine sayısı sadece 1.440 adet.

Forma, kombine ve SMS ile hayata tutunmaya çalışan Yeşil Beyazlılarda kombine de beklenen olmadı. Geçtiğimiz yıla oranla %230 satışta düşüş yaşayan Timsah, formada da beklentinin altında kaldı.

FORMADA SATIŞ AZ

Beklenen satışın altında kalınsa da önce ki yıllardan daha çok satışla ilk 2 haftayı geride bıraktı. Bursastore bu anlamda eksik kaldı. Taraftar ürün almak için gitse de maalesef raflarda ürün yok. Ara sıra gelen kısıtlı miktarda ki ürün de sosyal medyadan açıklanıyor ve aynı gün bitiyor. Bir çok taraftar 2, 3 kez gelmesine rağmen ürün tedariği yapamadığından şikayetçi.

50 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Baykuş Adam yorumuna yanıt olarak

   çok şükür sorun ve mazeret üretmede üstümüze yok.
   sevgili arkadaşım, hazırda forma yoksa, kombine var.
   bırakalım artık şu sürekli karşı tarafı suçlamayı da aynanın karşısına geçip kendimize şu soruları soralım.
   a- kulübümüze karşı ne kadar samimiyiz?
   b- ne kadar Bursasporluyuz?
   c- kulübümüz için ne yapabiliriz?
   d- gelinen nokta da bizim hiç mi suçumuz yok?”

   10
   4
   1. @öneri-yorum yorumuna yanıt olarak

    Timsah Arena’nın kafası olmaması camiayı çok iyi sembol ediyor. Ne store da ne sosyal medyada camianın hiç bir departmanında kafa yok.
    Ürün için reklam yapıyorsun gelen insanlara kalmadı diyorsun ???
    Ne demek forma yoksa kombine var ?
    Böyle bi saçmalık böyle bir armatörlük olabilir mi ?
    Farkında mısınız ama bizi bu armatörlük düşürdü.

    4
    4
    1. @Smt yorumuna yanıt olarak

     değil sezon boyu, yarım saat sonrası bile belli olmayan bu taraftara güvenip nasıl ve ne kadar sipariş verilsin.
     batalla sevgisinin tavan yaptığı sezon da bile, satılan sadece 650 batalla forması ile taban! yapan store geliriyle ünlü bir kulübüz!
     aslında aslında bazı şeyler nasıl baktığınla alakalı. güzellikleri es geçip kusurlarda kalıyorsun. yaraları pansuman etme yerine, kaşıyıp kanatıyorsun. taraftar ağzıyla konuşup, müşteri zihniyeti ile hareket ediyorsun.
     gerçek taraftar olsan, arenanın kafasını değil, timsah arenanın halı gibi zeminini, bom-boş duran 45 bin lüks koltuğunu.
     formalardaki sipariş belirsizliğini değil, hazır ve boşta olan 43.500 kombineyi ön plana çıkarırdın.
     unutma ki, acılar paylaştıkça azalır.
     sonuçta yönetimler elbette hata yapıyorlar, ve suçları var. ama taraftarlar olarak biz de sütten çıkmış ak kaşık değiliz.
     aslında yazacak çok şey var da, bu laf ebeliğinden ve zaman kaybından başka bir işe yaramayacak.
     sen haklısın! deyip konuyu kapatalım..

    2. @Smt yorumuna yanıt olarak

     10 Tl bilet yapıyorsun sezonun en kritik maçı 10 bin kişi içeri beleş giriyor. Maçtan sonra küfürlü tezahürattan yediğimiz cezayı saymıyorum bile. Bu taraftara güvenip forma yaptırırsın almaz elinde kalır. Gİt kombine al kardeşim Kulübe üye ol ! Üye ol ki Ali Ay gibi Bölükbaşı gibi adamları seçtirme

     1
     1
  2. @Baykuş Adam yorumuna yanıt olarak

   Eski Yönetim herşeyde olduğu gibi bundada hatalı karar verip çekip gitmiş ! Tedarikçiye sezon başı için ne kadar sipariş verirsen planlamasını ona göre yapar sana o kadar gönderir ! Adama ben çok sattım bana acil 5000 forma gönder dersen orda dur der tabi ! Adam sırf sana iş yapmıyorki !1000 tane yere mal üretiyor ! Bunları baştan doğru planlayacaksın ! Ali Ayın eski store müdürü kimse suçlu odur ! Planlamayı düzgün yapamamış,yeterli sayıda ürün siparişi verememiş demekki zamanında !!!

   25
   3
  3. @Baykuş Adam yorumuna yanıt olarak

   Eleştirel yorum yapan bir arkadaş vardı hakikaten dediği gibi kapatın şu kulübü daha fazla rezil olmayalım aşkımızı kalbimize gömelim !? Bursasporumuzu güzel hatıralarla analım. (İstanbul takımlarının kabusu – bütün takımların çekindiği en zor deplasman – intertoto macerası – Efsane Şampiyonluk – UEFA & Şampiyonlar ligi serüveni vs.) başka birşey hatırlamak istemiyorum ! Bizi bu hale düşürenleri Allah’ nasıl biliyorsa öyle yapsın !

   35
   3
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Bence çok fazla beddua etme.
    Bizi bu hale getirenler belli.
    % 45 yerel basın.
    % 45 Tribünler.
    % 10 yönetimler + teknik adamlar + futbolcular…

    4
    2
  4. @Baykuş Adam yorumuna yanıt olarak

   düştüğümüz özel durum nedeniyle destek % 230 artması gerekirken!
   taraftar olarak neredeyse her hareketimiz faul, ya da ofsayt!
   taraftar olarak sergilediğimiz her davranış, neredeyse olması gerekenin tam tersi!
   daha kombineler çıkmadan yazmıştım.
   ”satılan kombine sayısı, taraftarın takıma olan sevgisini ve süper ligi ne kadar istediğinin göstergesi olacak!” diye.
   futbol kentiymişiz! pehhh! taraftar ölmüş de ağlayanı yok!

   37
   7
   1. @öneri- yorumuna yanıt olarak

    Bence tepki Bursaspora değil taraftarla dalga geçen yöneticilere şu transfer tahtası açılsın yürekten bir kaç adım atılsın Bursaspor için taraftar o stadı doldurur. Hoş artık gönülden bağlı taraftar da pek kalmadı ama neyseee

   2. @öneri- yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor’un taraftarı falan yok bunu kabullenin artık. Olsaydı Trabzon maçından önce içerdeki Gençlerbirliği maçında stadyum bomboştu.
    Taraftar kazanmamız lazım, 5-6 yaşındaki bir çocuğa forma alarak Bursasporlu olmasını sağlayabilirsin ama forma yok ! Sen alamazsan amcası gider fener forması alır.

    1
    1
    1. @Smt yorumuna yanıt olarak

     Storelerde forma dolup taşarkren bile alınmadığını ve olsa da alınmayacağını biliyorsun ama gene muhalefet yapmaktan geri kalmıyorsunuz.
     Yani tavşana kaç tazıya tut taktiği!.. Sevgili kardeşim,
     Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol…

  5. @Baykuş Adam yorumuna yanıt olarak

   Transfer tahtası açılmamış, başkanına büyük çoğunluğun güven duymadığı, gazetecinin menejerlik yaptığı, taraftar gruplarının takımdan önce kendi çıkarlarını düşünmekten protesto dahi yapamadığı bir kulüpten bahşedilyoruz.İnsanlar artık bu ilişkilerden bıktı.Menfaatsiz takımını seven insanlar Armadan uzaklaştı.Zaten en kötü olanda bu.

   46
   1
   1. @Emin yorumuna yanıt olarak

    Ya arkadaslar yonetim yonetim degil reklam yapmaya gelmis ama tabi siyaset onu emrediyo onlarda sessiz yapacak bisi olmaz bu bukadar kimsede suc yok kadro bu

   2. @Emin yorumuna yanıt olarak

    Bakma, burada yazıyorum ama her yıl kombinemi yenilediğim halde 3 senedir maçlara gitmiyorum.
    Nedeni kendi Stadımda kendi taraftarlarımdan az daha dayak yiyordum. Bütün suçum “” ya arkadaş kendi futbolcuna neden küfrediyorsun”” demekti.
    Tek olsa sorun değilde adamlar 7 kişilik gurupmuş.

 1. Desteğin az oluşunun tek sebebi. Şu anki Mesut mestan yönetimidir.
  . Bursaspor başkanı oluyorsun cebinde tahtayı açacak para yok. Paran yoksa niye başkan oldun Futbolcu satarak tahtayı açtıracak, kombine ve forma satarak transfer yapacak. yönetime geleli bir ay oluyor daha tahtayı açtıracak.,, Atı alan üsküdara geçti.
  Bu yönetime kimse destek vermez.

  27
  2
  1. @Erol yorumuna yanıt olarak

   Mesutu Bursa’da hiç bir işadamı sallamaz. Kimin kapısına gitse boş döner. Bursa’nın baba zenginleri için önem ifade eden biri değil. Jokey gibi boyuyla göze bile çarpmıyor zaten

   1
   1
 2. 6 gün boyunca her gün gittim günde 3 kez aradım kulübü malesef smoll beden forma yok kendime ve yegenlerime hediye aldım çocuğuma alamadim

  18
  1
  1. @Sellocan yorumuna yanıt olarak

   250 tl kombine şimdiye kadar bitmesi gerekir di umudum iyice tükendi bizden bi şey olmaz artık videoları seyredersiniz you tube de

 3. ALİ AY VE EKİBİ HAKKINDA BİR İŞLEM VARMI TAKIMI BU HALE GETİRMİŞLER BİR YAPTIRIM OLMALI NEREDEN TUTARSAN ELİNDE KALIYOR GERÇEK TARAFTAR ÇOCUĞUNUN RISKINDAN KESİP KOMBİNE ALMIŞ YAZIK YAZIK

  11
  1
  1. @BURSALI RIFKI yorumuna yanıt olarak

   Ali Ay aldı parasını ve arsaları gitti be yaa. Geçen gün Göcek’te görmüşler. Teknede keyif yapıyormuş. Ne de olsa görevini başarıyla tamamlayıp 3 yıllık uğraşının sonunda takımı layık olduğu yere taşıdı. Haklı adam.

 4. HEP YÖNETİME HEP YÖNETİME OLMAZ…SEN ALACAKSIN KOMBİNENİ KARDEŞİM…HANİ DENİRDİ YA AMATÖRE DÜŞSEN SENİ TERKEDEN NE OLSUN BURSASPOR UM….EEEE NE BU KOMBİNE????

  6
  24
  1. @DR.TİMSO yorumuna yanıt olarak

   En buyuk destegi taraftar 3 yildir veriyo zaten mesut mestan elini cebine sokmuyor sadece bos teneke gibi ses cikariyo en buyuk taraftar gerisi hikaye bursasporu bursaspor yapan taraftardir bu taraftar bunlari haketmiyo yonetim istifa birsey yapiyorsun istifa et acilennnnn

   2
   1
 5. Ben Bursasporu sevdim, bu takım Belediyespor, size yağmulu günde su yok. Amatöre kadar yolunuz var. Alinur ve tayfası belediye çalışanlarının takımı onlar alsın kombineleri onlar versin destek.. Siyasi bir takım olmuş, siz yakında Atatürk’ün değil vahdettinin posterlerini sallarsınız şimdiye sallamadıysanız.. Atatürk stadından çıktınız, Atatürk’ün ismini yeni stada vermediniz, defolun yerin dibine girin. Hakettiğiniz budur.

 6. bu nasıl habercilik, bir şey en fazla % 100 düşebilir, onda da sıfırlanmış olur, % 230 düşüş ne demek, ilkokul da mı okumadınız ?!

 7. Biz bitti demedik ama malesef bitmiş. SMS nereye atılacak. Forma yok. Millete 200 TL + kart yenileme kombine. Tahta kapalı. Başkan fakir. Taraftar dernekleri nerede. Reklam sıfır. Soyanlar serbest. Bitiiiiiiiiiii. Kabullenin. İçe dönüp Altın ordu gibi 5 sene sonra falan .

 8. Bu taraftar neden kombine alsın ki.her maç blok cezasi,
  Iş bilmez tribün liderleri.artik kimse bu bı caciktan anlamayan tribün liderleriyle aynı safta olmak istemior.ya birleşirler yada böle gelir böle gider.her gelende timsah arenayi inletmeye devam eder.birlesmiceklerse ,maraton ayrı,radikal ayrı,hepsi ayrı takilacaksa olmaz.arpa menfaat uğruna takımı bitirdiler,tribunleride bitirdiler.

 9. Bursasporu divan kurulu kume dusurdu 3 yildir nerdesin divan kurulu biri bana burdan cvb versin sorum sudur ; DIVAN KURULU NE IS YAPAR KLUP BU HALE GELIYO KIMSEDE CIT YOK IBRA EDILMEDI ESKI YONETIM EEEEEE NOLDU SONUC LAF DIVAN KURULU BURDAN CIKARSIN SIMDI BIZI HEP TARAFTAR TARAFTAR UC KURUS GECIM DERDINDEKI TATAFTAR HEP CEFA CEFA EMEGI OLAN HERKSIN ALLAHA HAVALE EDIYOM BU KDR TATAFTARIN VEBALI AHI USTUNUZDE BEN OZELLIKLE HELAL ETMIUOM TABI HARAMI HELALI BILENE …..

 10. Bursaspora yapılacak en büyük kampanya kombinelere hücum etmek satın almaktır herkes iyi gün kötü gün taraftarlığını belli eder böyle zamanda her zaman heryerde en büyük BURSASPOR ????

 11. BURSASPOR BORÇ İÇİNDE YÜZÜYOR.
  BURSASPOR TRANSFER TAHTASI KAPALI OLDUĞUNDAN TRANSFER YAPAMIYOR.
  BURSASPOR ŞU ŞU OYUNCU VE TEKNİK ADAMLARA BORÇLARINDAN VS.VS.
  Maalesef bunlar gerçek amma demoralize olup ah vah demeklede bu durumdan çıkılmaz ve çıkılamıyor.
  BURSASPOR YÖNETİMİ ACİLEN ŞUNLARI YAPMALIDIR.
  1-STADIN ALTINDAKİ İŞYERLERİ ACİLEN KİRALANMALIDIR.AÇIK İHALE İLE BU YAPILIRSA VEYA EMLAK PAZARLAMACILARI YARDIMI İLE PAZARLANIRSA İYİ GELİR GELİR.
  2-Stadın altındaki otopark maç günleri haricinde halka açık çalıştırılmalıdır.
  3-Stadın çeresindeki alanlar SOSYATE PAZARI VE BENZERİ ORGANİZASYONLAR İÇİN KİRAYA VERİLMELİDİR.MAÇ GÜNLERİ HARİÇ.
  Stadtaki hırsızlık olmayabilirdi nasılmı işte bu işyerleri kiralanmış olsaydı bu hırsızlık olayı zor olurdu hatta olmazdı.

  1
  1
 12. Kombinenin düşmesinin 2 sebebi var
  1. Fenerliler gsliler bjkliler hatta tsliler kendileriyle oynamayacağımız için kombine almıyor.
  2.ali ay döneminde firmalar kombine alıp çalışanlara dağıtmıştı. ( çalışanların çoğu İstanbul yalakası olduğu için kombinesi olduğu halde çoğu maça gelmemişti)
  Her iki sebepte de satışların düşmesine üzülecek bir durum yok.

 13. Transfer tahtasından sonra bakmak lâzım rakamlara bunlar aldatıcı rakamlar transfer yaptırmak için masus almıyoruz ne kadar ekmek o kadar köfte

 14. Bugün 3 kişi gidip kombine aldık store girdik o yok bu yok beden yok gelecek sarı bir tişört vardı mankende yakalı abi varmı 40 tane geldi dedi geldiği gibi bitti diğer yerlerde varmı yok 2 3 hafta sonra gelecek gelirse dedi şaka sandım ciddiymiş

 15. 5 yıldır kulüp kulüp değil dingonun ahırı diye yazıyordum, böyle giderse gümleriz diyordum sağolsun herkes eksi basıyordu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu