Yüz yüze görüşecekler!

Transferde atacağı adımlar merakla beklenen Bursaspor'da yönetim kurulu gözden çıkarılan Taye Taiwo, Sebastien Frey ve Renato Civelli'nin Bursa'ya gelmesini bekliyor. Takımın toplanma zamanı olan 30 Haziran'da Bursa'ya gelecek olan yabancılar futbolcular ile yeşil beyazlı yöneticiler birebir görüşmeler yapacak. 

 

BAŞKAN BİZZAT KATILACAK 

Bugüne kadar menajerlerle yapılan toplantılarda somut bir adım atamayan  yeşil beyazlı yönetimin oyuncular ikna etmek için nasıl çareler üreteceği merakla bekleniyor. Başkan Recep Bölükbaşı'nın dün kulüpte futbolcuların sözleşme detaylarını incelediği ve yapılacak görüşmelere bizzat katılacağı öğrenildi. 

 

GİTMEZLERSE NE OLACAK?

Yönetimin Frey, Civelli ve Taiwo'yu ikna edememesi durumunda bu isimlerden faydalanma yoluna gideceği bildirildi. Bölükbaşı yönetiminin kadro dışı gibi bir yöntemi düşünmediği ancak Pinto, Bangura ve Colin Kazım'ın çalışmalarına Vakıfköy'de devam edeceği yönünde bir karar aldığı gelen haberler arasında. 

 

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu