Yusuf’tan patlama bekliyorum

Samet Aybaba, tecrübeli futbolcunun bu sezon farklı işler yapacağına inanıyor.

Bursaspor camiasının iyi işler beklediği isimlerin başında Yusuf Erdoğan geliyor. Geçen sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle de tam verimli olamayan Yusuf, Afyon kampında takımın liderlerinden biri oldu.

Antrenmanlardaki görüntüsüyle de iyi izlenimler veren tecrübeli futbolcudan patlama beklediğini ifade eden Samet Aybaba “Yusuf çok yetenekli bir isim.Ancak devamlılık anlamında sıkıntılar yaşadı. Bir takım eksikleri var. Ondan bu sezon patlama bekliyorum. Takıma verdiği enerji ortada. Ben kendisine güveniyorum” dedi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Aynı beklenti bende de var. Yetenekli ve fark yratbilecek bir isim. Disiplinli ve planlı bir takımda iş yapar Yusuf. Bekleyip görelim, bu sezon iyi performans verecektir.

  14
  3
   1. @En Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim çok tutma değil…
    Beyin hızlı düşünemiyor (karaları gecikiyor) , ondan topu ya eziyor ,yada ortaları yerini bulmuyor.Aybaba bunları bıran evvel duzetebilse, Türkiye’nin en kaliteli sol kanadı olur Yusuf tan .
    Söylemesi benden..

    6
    1
 2. Yusuf tan patlama bekleyen adamdan hoca olmaz. Yusuf balon gibi patlar. Boşuna umut etmeyin. Sercan bile ondan çok iş yapar.

  6
  8
 3. Geçen senede deniz yılmazdan çok şey bekliyoduk hatta forvete adam almadık o yüzden ya arkadaş koskoca 1 sezon oynadığı tek maç bjk maçı nasıl güveniyon ben anlamıyorum ki…

  4
  7
 4. Yusufun bitiricilik konusunda ciddi sıkıntısı var hocam. Topu getirip getirip son pası atamıyor ya da bitirici vuruşu yapamıyor !!! Onları yapabilirse yıldız olur !

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu