Yusuf veya Kembo kulübeye

Tecrübeli teknik adamın, kanatlarda da değişiklik yapabileceği konuşuluyor.

Dzon Delarge‘ye şans tanımayı düşünen Paul Le Guen‘in Jires Kembo veya Yusuf Erdoğan ikilisinden birini yedek kulübesine oturtabileceği belirtildi. Sivasspor‘un etkili silahları karşısında nasıl önlemler alacağı merakla beklenen Le Guen‘in Harun Tekin‘le de özel bir görüşme yaptığı bildirildi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. yusufu ferhat kiraz ve eskilerden yakup sertkayaya benzetiyorum. Arı gibi maşallah ama balı yok..Boşa vızzz vızzz..O enerjiye yazık..Kembo 2 maçtır hareketli..Kanadın birinde stancu diğerinde delarge oynarsa ok..John a kalırsa olmaz.

  21
  4
 2. kembo niye yedek kardeşim. bir kanatta delarj bir kanatta kembo olsun. kembo son iki haftadır gayretli. yusufu yedek bırakın.

  15
  1
 3. Tartışması bile gereksiz. Kembo kaliteli ayak, her an şapkadan tavşan çıkarabilecek bir yetenek.
  Yusuf ise tam bir çöp, bal yapmayan arı, Trabzon tarafından bize itelenmiş pahalı bir kambur… Biz, Yusufları, Sinan Bakışları, Johnları filan hala futbolcu yerine koyup da kadroya koymayı düşünüyorsak vay halimize…

  9
  1
 4. Yusuf u zaten oynatmaya gerek yok atakları öldürüyor. Kembo kesin olmalı. Bence grozav ı oynatmak gerekli. Çünkü delarge da çok top kaybediyor. Grozav ile başlayıp delarge ı hamle oyuncusu kullanmak daha iyi olur.

  2
  2
 5. Şu Kemboyu ilk geldiği günden beri tam kondisyon sahada göremedik. Ayağı gerçekten çok kaliteli ve çalım atma konusunda ligimizin sayılı isimlerinden fakat maçlarda tabir biraz kaba olacak ama sirk maymunluğu yapmak yerine dikine oynayıp skoru düşünse BATALLA gibi bir oyun dehası ile neler yapabileceğini siz düşünün. Bir kere çalım attığı adamı neden birdaha geçmeye çalışır bir adam anlayamıyorum.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu