Yusuf Türk “Destekleriniz için teşekkürler”

Bursaspor Kulübü'nün ara transfer dönemin kadrosuna dahil ettiği dört oyuncudan birisi olan Yusuf Türk sosyal medya hesabı instagram'dan bir paylaşım yaptı.

Bursasporlu taraftarların desteği için teşekkür eden Yusuf Türk “Büyük Bursaspor taraftarı güzel desteğiniz için çok teşekkür ederim böylesine büyük bir camiaya geldiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum hep beraber güzel başarılara koşacağız inşallah.” ifadelerini kullandı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Tercihim kadınlardan yana kardeşim. Kendi çevrenle karıştırma bizi de. Herkesin arkasına geçip desteklemeye kalkarsan başın büyük belaya girer uyarim şimdiden.

 1. FUTBOL YETENEK OYUNU OLDUĞU KADAR HAVAYA GİRME OYUNUDUR DA….UMARIM İYİ BAŞLAR VE ÖYLE DE GİDERSİN OĞLUM..SAKIN OLUMSUZ YORUMLARA BAKMA SEN… ŞİMDİ YERE GÖĞE KOYAMADIKLARI İSMAİL VAR YA..O DA FB DEN GELDİĞİNDE “ÇÖP” DEMİŞTİ BAZI SÜNE ZARARLILARI…SEN ELİNDEN GELDİĞİ KADAR YETENEĞİNİ ORTAYA KOY, SIKI ÇALIŞ VE SAHAYA ASLA MORALİNİ BOZMADAN ÇIK…. ÇOK YAKINDA BİR SÜPRİZİM OLACAK HEPİNİZE…TAMAMEN GÖNÜLLÜ OLARAK BU KULÜBÜN DOKTORU OLACAĞIM SANIYORUM..YANİ BU İŞ İÇİN TEK KURUŞ ALMADAN…BAKALIM MORAL MOTİVASYONUNUZA NE KADAR KATKIM OLACAK…LAF ARAMIZDA HAYLİ DE İYİYİM BU İŞTE….

  10
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    paramız olmasa da bir para deliğini kapatmış olursam da mutlu olacağım…ben gönüllü oldum…tek delikli kuruş almayacağım…eh bir çay kahve de içerim herhalde…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu