Yusuf Erdoğan sakatlandı!

Sağ arka adalesinde zorlanma meydana gelen Bursasporlu futbolcu Yusuf Erdoğan, bugünkü idmana çıkmadı.

Bursaspor‘da Antalyaspor maçı hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Yeşil Beyazlı takım, günün ikinci idmanını yağmur altında gerçekleştirdi.

Milli takımlarda bulunan futbolcular ile sakat futbolcuların yanı sıra sağ arka adalesinde zorlanma olan Yusuf Erdoğan da bugünkü idmana çıkmadı. Yusuf’un önemli bir şeyinin olmadığı ve dinlendirildiği belirtildi.

Teknik direktör Pual Le Guen yönetiminde yapılan ve basına 20 dakikası açık olan idman 1 saat 15 dakika sürdü.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ulan maşallah dediğimiz üc gün dayanmıyor arkadaşlar tüm taraftar, oyuncu ve yöneticileri toplu gusül almaya davet ediyorum. Böyle bircenabetlik olmaz herkes civardaki hamamlara gidip abdest tazelesin, sadaka versin, akraba ziyareti yapsın, birinin ahını falan almış olabiliriz.

  33
  3
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Harbiden . Ne zaman ısınıyonuz da koşuyonuz. Ne zaman taktik calışıyonuz da topla oynuyonuz. 1 saat 15 dk nedir. Ben hali sahada oynuyom o kadar

 2. Yürekten oynuyorsun.Şu kafanı biraz daha akıllı kullansan süper olacan.Yılmadan çok çalışmaya devam et.Taraftar sana inanıyor, ne olur bizi yanıltma

  13
  2
 3. Milli ara değil sanki SAKATLIK arası
  Bu nedir ya bu nasıl profesyonellik Allah aşkına
  KARDEŞİM siz ne yiyip ne içiyorsunuz ki bu kadar sakatlanıyorsunuz..
  Yeminle sizin gibi futbolculara başka kulüplerde değil para SU bile vermezler..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu