Yusuf Erdoğan kiralık gelebilir

Trabzonspor’da fazla forma şansı bulamayan tecrübeli kanat oyuncusu için uzun süredir pusuda bekleyen yeşil beyazlılar, temaslarını hızlandırdı. Trabzonspor‘un Yusuf’u transferine bonservisiyle değil kiralık olarak izin verebileceğini Bursaspor‘a ilettiği öğrenildi. Ancak bordo mavili kulübün bunun için de şartı var. 

YUSUF NE DİYECEK?

Trabzonspor, Yusuf‘un 1 yıl sonra bitecek olan mukavelesini uzatmak istiyor. 25 yaşındaki futbolcu, bu öneriyi kabul ettiği takdirde Bursaspor‘a gitmesine izin verilecek. Yeşil beyazlı kulübün teklifini kabul eden Yusuf Erdoğan‘ın Trabzonspor’un bu önerisine nasıl bir yanıt vereceği merak ediliyor. Bordo mavili takımda Teknik Direktör Ersun Yanal‘ın fazla şans veremese de Yusuf’un bonservisiyle gitmesine razı olmadığı öğrenildi. 

TİMSAH BASTIRIYOR

Bursaspor’un gündemindeki Barış Yardımcı ve Güray Vural içinde temaslar devam ediyor. Gaziantepspor‘un Barış için 400 bin Euro’ya kadar indiği Başkan Ali Ay‘ın ise 250 bin Euro teklif ettiği belirtildi. Tarafların önümüzdeki günlerde tekrar bir görüşme yapacağı kaydedildi. Güray için ise Kayserispor‘un olumsuz tutumu devam ediyor. Bursaspor’a gelmeyi çok isteyen tecrübeli futbolcu için Başkan Ali Ay’ın takas ve bir miktar para teklif edeceği öne sürüldü. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu