Yusuf Erdoğan “Bu hikayeye devam…”

Bursaspor ve Demir Grup Sivasspor maçının ardından Bursaspor TV Youtube kanalının çektiği bu görüntü çok konuşulacak.

Yusuf Erdoğan‘ın karşılaşmanın ardından yaşadığı hırs görülmeye değer:

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Bu hikaye devam???? #bursaspor #bursasporluyuz #bursa

Bursasporluyuz.org (@bursasporluyuz)’in paylaştığı bir gönderi ()

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   adamın sıkıntısı bu ya süper oynuyor feneri,eziktaşı diz çöktürüyor yada berbat ortalama oynasa bile prens ama moralli olursa milli takım oyuncusu kral olur.

   1
   2
 1. Sevgili Bursasporlular 18 bin sevdalı birliktelik ile sevdasına sahip çıktı destek verdi bakın ne güzellikleri yaşıyoruz isde bizi şampiyon yapan en büyük etkenlerden biride buydu bu birliktelik ve destek sevgiyle düşünün ki 40 bin sevdalı ile olur ise sel gibi olur yıkar geçeriz önümüzde kimse duramaz yeterli su 10 hafta sadece sevdamiza odaklanalim yetmişli yılların sonlarında ve seksenlerin başında güzel besteler yapardık şimdi internet de var imkanlarda daha çok acaba tirbun yapısı çok mu değişti şöyle biraz yaratıcı olalım gençler Almanya,İtalya ve İngiltere ligi maçlarını seyretseler ortaya güzel tezaruhatlar çıkabilir ne dersiniz

  1
  1
 2. Yusuf kardeşim biz seni her zaman böyle görmek istiyoruz. Sen kendine inandın biz de sana inandık. İnşallah böyle devam edersin.

  1
  2
 3. Liğin 3.haftasıydı herkes yusuf için çöp derken ben ısrarla yusuf un taraftar desteğinin olduğundan bahsetmiştim.yine söylüyorum yusuf çok duygusal belki bizim taraftarımız bunu yapmayı kabul etmicekler ama eğer yapılırsa yusufa yada herhangibir topçumuza her maçta her pozisyonda desteklerini hissettirirlerse kalan maçlarda iyi sonuçlar alırız.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı