Yusuf en sağlam listesinde

Süper Lig'de yayıncı kuruluşun her hafta seçtiği haftanın en sağlam futbolcularına Bursaspor'dan Yusuf Erdoğan da girdi. Trabzonspor maçında yaptığı kurtarışlarla ilk sırayı Göztepe'nin kalecisi Beto aldı.

Yüzde 76,5’la Portekizli kaleci ilk sırayı çekerken, onu Beşiktaş maçındaki hırsıyla herkesin takdirini toplayan Bursasporlu Yusuf Erdoğan takip etti. Tecrübeli futbolcu oyların yüzde 12,6’sını aldı.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Teksascity yorumuna yanıt olarak

   Teksascity doğru söylemiş burada ayık olmayanlar arkadaşa sallamış.
   Uyanık olun!!!Yusufun adı sezon başında 8taşla anılıyordu.Hatta Şenol Güneş Trabzonspordan eski oyuncusu olduğu için ona seni aldırıcam diye söz vermiş.Ama onun yerine Lensi aldılar.
   Yusuf da bunun üzerine hırs yaptı.Hem bütün Türkiyenin seyredeceği maçtı.
   Yusufun ligteki G.Biriği maçında kanadındaki Zeki Yavru 6-7 defa madara etti.O maçta ve geldiğinden beri niye hep ilk 11 oynamıyor o zaman?
   İnşallah bundan sonra da aynı hırsını görürüz diğer maçlarda…

   5
   15
  2. @Teksascity yorumuna yanıt olarak

   Adam haklı ama bir çıkarınız mı var ki eleştiriyorsunuz? Belluschi , Altidore , Kenny Miller , Fernandao gibi kaliteli oyuncuları elinde tutamayan yönetim ile bugün ki vizyonsuz yönetim arasında ne fark var? Kubilay , Merter , Sinan , John , Grazov gibi topçular tahammül sınırlarını aştığı için Yusuf’un sadece 8taş maçındaki performansı ile hepinizi şakşakçı yapmasın. Yusuf 8taş maçına kadar ne yaptı arkadaşlar? Gerçekçi olun biraz.

   6
   16
   1. @tsc yorumuna yanıt olarak

    Grozavı ne ara gördünde o listeye koydun. Yusufada aynısını yaptınız böyle zihniyetin önünde oynamak gerçekten çok zor.

    14
  3. @Teksascity yorumuna yanıt olarak

   Ben Yusuf’u savunmuyorum.Ancak takım ve camia BJK maçı sonrası bir hava yakaladı.Bunun bozulmasını engellemeye çalışıyorum.Biz de biliyoruz herhalde Yusuf’un hırsının Şenol hocaya olduğunu.Ancak sonuçta adam o maçta iyi oynadı mi oynadı.Adam sadece BJK maçında hırs yapar güzelliğin çıkarır bu cümleleri sarf edersiniz amenna hiçbir şey demem.Ancak camia pozitif bir hava yakalamışken sizin böyle cümleler kurmanizi yanlış buluyorum.Bizimde rahatsızlık duyduğumuz yöneticisinden topcusuna birçok isim var ama takımın bekası için sezon sonunu bekliyoruz.Size tavsiyem siz de öyle yapın.

  1. @LODOS yorumuna yanıt olarak

   Ben hiç çöp demedim ama şöyle söyleyeyim bir maçta adamı yere göğe sığdıramadınız. Birkaç maç sonra hepiniz adama sallarsınız. Çünkü Yusuf kötü futbolcu değil ama çok iyi de değil. Bursaspor da yedek olacak seviyede bir futbolcu. Kendini çok geliştirmesi gerek. Oyun zekası düşük çok bireysel oynuyor, çalım yeteneği az iyi orta kesiyor ve hırslı. Enerjisi var ama genelde boşa harcıyor.

   7
   8
   1. @ismail yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim ne biriseli, son maçta kim verdi o gol pasları?
    Yardım A kimse gelmezse kendisi mecbur kalıyor dripling lere.. lütfen doğru dürüst ve gerçekçi yorum yapalım.Adama ne verdiniz de geri alamadı mız?

   2. @ismail yorumuna yanıt olarak

    Bravo ismail , Yusuf’un oyun profilini çok iyi analiz etmişsin. Futbol bilgisi olan birinin yapacağı iyi niyetli bir eleştiri. Tebrikler..

 1. Harunun hakkı çok yeniyor,adam kaç tane yüzde yüzlük top çıkardı,betonun yaptığı kurtarışların çoğu artistilik kurtarış..

  21
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu