Yurtdışına gidemeyecekler!

Bursasporlu futbolcular 10 gün sürecek izinlerine başlarken, Yeşil Beyazlı kramponların birçoğunun Bursa'da kalacakları bildirildi.

Yerli ve yabancı futbolcuların izinlerini Türkiye‘de geçirecekleri ifade edilirken, özellikle koronavirüs nedeniyle kimsenin yurtdışına çıkmaması konusunda uyarıldıkları kaydedildi.

Bursasporlu futbolcular bu süreçte evlerinde kendilerine verilen antrenman programını uygulayacak.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İbrahim üzülmez maalesef bekleneni veremedi geldiğini hissetiremedi bence iyi teknik direktör fakat bizde olmadı. Eskişehir e yenil , İstanbulla berabere, Bolu ile berabere, Altay filan derken ciddi kayıplar verildi önemli fırsatlar tepildi.Yücel ildiz getirilebilir son fırsatımız kaldı. Son 6 hafta. Hayırlısı olsun

  44
  6
  1. @Yerli Timsah yorumuna yanıt olarak

   Adana demir evinde Hatay a puan kaybetti diye şak diye hoca değiştirdiler . Biz evimizde es es e yenildik bolu ya puan kaybettik Altay a puan kaybettik bu ibo hala duruyor . Bu kadar tahammül nereden kaynaklanıyor ilginç .

   25
   4
 2. Yaaaav ne izini bunlar kafayi yemis takimin kondisyonunun düsük oldugunu herkes biliyor neden idman yaptirilmiyor fizik gücü gelistirilmiyor da izne cikariliyor? bu kafayla süper lig unutulsun. kimse kimseyi kandirmasin.

  7
  4
 3. Sanki bu haberi haminem bile bilmiyormuş gibi haber manşet yapıyor bu gazeteciler!, ya gidin bu evde kalma döneminde bari bu Bursaspor’un Borcu nasıl bu hale geldi yükseldi kim aldı götürdü onu araştırıp yazın, Bursaspor’un mevcut yönetimi son raporun altına eğer çıkmazsak gelecek sene vahim diye yazılıyor demek yani minareye kılıf giydirilmiş ve yeni adımız Bursa Futbol Kulübü olarak 3’cü kümeden başlamak İçin bir hayli yol alınmış demekki! Başkanın bu kulübü düşürüp batıran eski yönetim için uygulanan ihraç için ahhh vahh çekip bir daha Başkan adayı çıkarmı vs demesi zaten aklıları karıştırıyor!
  Bursaspor borç bilançosu Güllülü tarafından açıklanmış!
  Ticari borç 110 milyon bu borcun 77 milyon ₺ kısmı Ali Ay’ın kendisine kestirdiği çeklermiş o zaman bu ahh vahh neyin nesi neden araştırılmıyor ? Stadyum ve Tesis tapu sahibi olmayan kulüp nasıl bu kadar borç ediniyor hangi kurum kişi banka faizini bile ödemiyecek bir kulübe para verir vermeleri içinde hangi dolaplar döndü bu dolaplardan kulüpte ve veren gurupta kimler yararlandı hangi kanunlar çiğnendi? Hangi Normal Banka böyle riske neden para verdi beliki her kuruş borç içinde işler var!.
  Yaklaşık 1 sene oldu Başkan vs değişeli sadece artan borç bilançosu veriliyor araştırılan soruşturma vs yok yani ne Bursaspor’un başına gelecek her neyse sırada bekliyorsa 100% hak ediyoruz , borç ancak bir malın vs varsa edinilir cebinde paran yoksa malın yoksa git bankadan para iste bakalım veren olurmu? neden bütün şahısların kurumların borcu dururken orada borç olarak nasıl bir şahıs kulübün varını yokunu kendi için tahsil edebiliyor kimler bunu onayladı izin verdi hangi kanunlar çiğnendi? onun İçin bu borçların hepsi sunni eğer bir şirket borç içindeyse hangi vergi borcu nasıl oluştu? yani işin içinde işler var Bursaspor’u gelip giden birşeyler yapmış!….ahhh vahh çekiceğinize bu işi mali soruşturma yapabilecek kuruma devredin acilen…Bursaspor’un 400-500 milyon lira borç ile batması ne demek biliyormusunuz Devlete zarar vermek demek o paranın yarısı banka ve devlet borcu yani milli zarar yetimin hakkı yok olup gitti demek birileri zengin olacak diye yazık çok yazık!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu