Yüreklerini koydular

Haftalardır oynanan kötü oyuna rağmen kazanma alışkanlığı bu kez iyi mücadele ve iyi bir oyunla 3 puana dönüşünce Timsah Arena’dan herkes mutlu bir şekilde ayrıldı…

Ligin en az gol yiyen ve iyi defans yapan ekiplerinden Konyaspor’u, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu yönetimindeki yeşil beyazlılar sabırla bekleyip açmasını bildi.

İlkyarıda Teksas’ın önündeki kalede çimlerin de kötü olması belki de gollerin geç gelmesine sebep oldu.

O bölgede yeşil beyazlı futbolcular şut atamadı, orta yapamadı bence bunda en etkili sebep de çimlerin çabuk havaya kalkmasındandı.

Her iki yarıda da baskı yapan ve ayağa pas oynayan Hamzaoğlu’nun öğrencileri rakip kalede gol arasa da bunda başarılı olamadı.

Özellikle Del Valle ve Joshua John ne şut atabildi ne de beklenen ortaları yapabildi.

Alanyaspor deplasmanında iyiler arasında yer alan Venezüella’lı yıldız oyuncu, Kubilay Kantasızkuş’ın attığı golde verdiği şık pasla kendini affettirdi.

Kubilay da sakinliğini koruduğu pozisyonda klas bir gole imza attı.

Bursaspor’un attığı ikinci golde de Serdar Kurtuluş’u tebrik etmek lazım.Ceza sahasına öyle bir orta kesti ki, resmen bombayı Serkan Kırtıntılı ve defans oyuncularının arasına saldı.

Batalla’ya sadece dokunmak kaldı. Bu sezona belki büyük hedeflerle başlanmadı ama takım sessiz ve derinden zirve yürüyüşünü sürdürüyor. Yürekten oynayan Hamza Hamzaoğlu yönetimindeki yeşil beyazlıları da bu mücadelelerinden dolayı kutlamak lazım.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu