Yüreğimize ateş düştü

Afyonkarahisar Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığı Mühimmat Depo Komutanlığı'nda el bombalarının depolandığı cephanelikte meydana gelen patlamada 25 askerimizin şehit olduğu açıklandı.

 

Türk Silahlı Kuvvetleri'nden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "1.   05 Eylül 2012 tarihinde saat 21.15 sıralarında, Afyonkarahisar’da konuşlu Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığına bağlı Mühimmat Depo Komutanlığında, el bombalarının depolandığı bir cephanelikte yapılan çalışma esnasında, henüz bilinmeyen bir nedenle meydana gelen patlama sonucunda, 25 askerî personel şehit olmuş, 4 askerî personel hafif şekilde yaralanmıştır. 2.   Olayla ilgili idari ve adli soruşturmaya başlanmıştır. 3.   Elim olay sonucu hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve meslektaşlarına sabır, yaralılarımıza acil şifalar dileriz."

Bursasporluyuz.net ailesi olarak şehit olan 25 askerimize Allah'tan rahmet, başta yakınları olmak üzere ulusumuza bağsağlığı dileriz.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu