Yüksek Teklif Gelince…

Mersin İdman Yurdu Başkanı Ali Kahramanlı, daha önce her konuda anlaşmaya vardıkları Yattara'nın Bursaspor ile görüştüğünü öğrendiklerinden dolayı bu transferden vazgeçtiklerini açıkladı.

Kahramanlı, "Yattara ile 400 bin euro garanti para ve toplam 400 bin eurosu da maç başına olmak üzere anlaşmaya varmıştık. Oyuncunun gelip sözleşme imzalamasını bekliyorduk. Ancak en son aldığım habere göre Yattara, Bursaspor ile görüşmelere başlamış. Biz de bu haberi aldıktan sonra Yattara transferinden kesin olarak vazgeçtik" diye konuştu.

Ali Kahramanlı, "Öğrendiğimize göre Bursaspor, Yattara'ya daha fazla para teklif etmiş. Biz verebileceğimiz rakamı zaten oyuncuya söylemiştik ve oyuncu da kabul etmişti. Ancak bu saatten sonra kendisi de gelse artık bu transferi kapatmış bulunuyoruz" dedi.

Ali Kahramanlı, "Taraftarımızın içi rahat olsun, en iyi transferleri yapacağız. Nurullah hocamızla birlikte bu sezon da başarılı bir Mersin İdman Yurdu izleteceğiz" diyerek sözlerine son verdi.

Kaynak: NTVSpor.Net / Devrim Çetin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu