Yönetimin Serdar Aziz Planı!..

Bursaspor’un yıldız oyuncusu için rakamlar tavan yapmış durumda.

Bursaspor altyapısından yetişen ve oynadığı futbolla taraftarın gönlünde taht kuran Serdar Aziz için Galatasaray kesenin ağzını iyice açtı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın ’Serdar Aziz’i kadromuzda tutacağız’ açıklamasına karşın Galatasaray Kulübü’nün menajerler aracılığıyla Başkan İbrahim Yazıcı’ya teklifler götürdüğü ve kafaları iyice karıştırdığı gelen haberler arasında. HAKAN BALTA’YI İSTEMİŞLER Sarı kırmızılı kulübün Başkan Yazıcı’ya Serdar için 6 milyon Euro artı Gökhan Zan ve bir futbolcu daha teklif ettiği öğrenildi. İstanbul’da yapılan görüşmelerde Başkan İbrahim Yazıcı’nın ise Milli stoperin bonservisi için Galatasaray’dan 7,5 milyon Euro peşin para istediği ifade ediliyor. Yeşil beyazlıların ise son teklifi iletmeye hazırlanan Cim Bom’dan 6 milyon Euro peşin, Gökhan Zan ve Hakan Balta’yı isteyeceği, bu teklifin kabul görmesi halinde ise Serdar Aziz transferine onay vereceği konuşuluyor. TEPKİDEN KORKUYORLAR

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın da takımda görmeyi çok istediği Galatasaray’ın sol beki Hakan Balta’yı vermesi halinde bu transferi onaylayacağı ifade ediliyor. Sarı kırmızılıların yabancı bir sol bek alması halinde Hakan Balta’yı Bursaspor’a vereceği ve Serdar Aziz transferinin önümüzdeki günlerde sona ereceği belirtiliyor. Yazıcı yönetimi ise en çok Serdar Aziz’in satılmasından sonra taraftar tepkisinden korkuyor.

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu