Yönetimden ilginç hamle

Başkan Ali Ay bu sıralar antrenman sahasına inmezken, Hasan Parlakay, gündeme gelmemek için farklı bir yol izliyor.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, son dönemlerde antrenmanları takip etmiyor. Genellikle öğleden sonra tesislere gelen Ali Ay’ın gün içerisinde yönetici arkadaşlarıyla toplantılar yaptığı belirtildi.

Bu arada yine son dönemde pek ortalıkta gözükmeyen Futbol Şube Sorumlusu Hasan Parlakay ise çalışmaları genellikle tesis binasından izlemeyi tercih ediyor.

Çok ortalıkta gözükmek istemeyen Parlakay‘ın gündeme gelmemek için böyle bir yol izlediği belirtiliyor. Hasan Parlakay’ın yine takımla içli dışlı olduğu gelen haberler arasında.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sakallının tipe bak allah aşkına. Gören de Alattin Çakıcı’nın koruması sanır. Ama otobüs kapısında taraftara yalvarıp gözünün yağını yiyiyim abi falan dedikten sonra body gart’lık bile yapamayacağını anladım. Bence hemen fabrikaya dönsün. Muhasebe hesaplasın. 40 denye iplğin tonu kaç para olmuş. Bu burda hâla Sehu’yu agu’yu falan alıp Bursasporu yakıyo.

    10
    8
  2. HASAN PARLAKAYI DİNLEDİM ADAM GİBİ ADAM SORUN YÖNETİMDEN KAYNAKLANMIYOR BENCE SORUN HOCADA HASAN PARLAKAY GAYET MAKUL TAKIM İÇİN ELİNDEN GELENİN FAZLASINI YAPIYOR ALİ AY DA ÖYLE BENCE SORUN HOCADA TAKIM İYİ ÇALIŞMIYOR MÜCADELE GÜCÜ SAYIF BU TAKIMI ÇOK İYİ ÇALIŞTIRACAK TAKIMA GÜÇ KATACAK KONDİKSYONUNU EN ÜST SEVİYEYE TAŞIYACAK ADAM LAZIM BUNUDA YERLİLERDEN BÜLENT KORKMAZ YAPAR

    7
    58

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu