Yönetim’den Durmuşlar’a ziyaret

Ziyarette konuşan İl Emniyet Müdürü Durmuşlar, “ Bizler her zaman yasaların vermiş olduğu imkanlar doğrultusunda Bursaspor’un yanındayız” dedi.

Yönetim Kurulu’muzun kendisini ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Durmuşlar, “Taze bir kan, taze bir heyecan. Yeni bir anlayışla Bursaspor’un yönetimine talip oldunuz ve kongre üyelerimizde sizleri göreve getirdiler. Ben öncelikle Bursaspor’a sahip çıktığınız için böyle bir sorumluluğu alarak kulübü daha iyi yerlere taşıma noktasındaki çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Hayırlı olsun. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bursa’mız çok özel bir şehir. Bursaspor ise marka değeri çok büyük olan 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın ilgi duyduğu bir kulüp. Bu gerçekten gurur verici bir şey. Ben de geldiğim günden beri Bursaspor ile yakından ilgileniyorum. Maçlarına gidiyorum. Bundan sonra da gideceğiz. Göreve atanmamdan dolayı yaptığınız ziyaretten çok mutlu oldum. Tabii ki sizlerle olan işbirliğimiz devam edecek. Amacımız vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin yanı sıra Bursaspor’umuzun yapmış olduğu tüm etkinliklere yasaların bize vermiş olduğu imkanlar çerçevesinde her türlü desteği veririz. Bursa’mızda geçmişte yaşanan olayların tekrarlanmasını arzu etmiyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde Fair-Play ruhunun yüksek olduğu bir ortamda kadın-erkek fark etmeden maçları izlemek istiyoruz. Bunun için seyircisiyle, yönetimiyle, sporcusuyla hep beraber bir dönem geçirmemizi arzu ediyorum. Bize düşen her konuda yardıma hazırız. Bursaspor formasını da gururla taşıyacağım. Başarılar diliyorum” dedi.

Başkanımız Recep Bölükbaşı yaptığı açıklamada göreve yeni gelen Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’ın çok kısa bir sürede Bursalılar tarafından sevildiğini belirtti.

Başkanımız Recep Bölükbaşı sözlerini şöyle sürdürdü; “ Sizleri ziyaret etmekten dolayı çok mutlu olduk. Görevinizde sizlere başarılar diliyoruz. Bizlerde Genel Kurul’da üyelerimizden aldığımız oylarla göreve teveccüh edildik. En iyi şekilde görevimizi yerine getirmek için çalışıyoruz. Ancak sizlerin de desteği ile Bursa’mızın marka değerini arttırmak için çalışıyoruz. İnşallah Bursaspor’umuzu istediğimiz yerlere getireceğiz” dedi.

Ziyaretin ardından Başkanımız Recep Bölükbaşı, Durmuşlar’a Bursaspor rozeti, atkısı ve isminin yazılı olduğu forma hediye etti.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu