Yönetimden Ankara’da önemli ziyaret

Bursaspor Yöne­timi bugün Ankara'da önemli bir ziyaret çerçekleştirek.

Yeşil Beyazlı yönetim Başkan Ali Ay‘ın önderliğinde AK Parti Bursa Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nu makamında ziyaret edecek. Başkan Ali Ay ziyaret öncesinde Ankara‘da yapılacak Kulüpler Birliği Vakfı toplantısına katılacak.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   Bu yorumu beğenmiyenler kesin yalaka kesimdir.. adam ne guzel yazmis nasil bi kafa var sizde cozemedim..tmkus sana katiliyorum dostum.. ama gordugun gibi dilleri mermer taşı gibi olmuş birilerinin… acıtmış yorumun..

   21
   3
 1. Bi ara boykot ediyordur bursa da para kazanan bursaspora hicbir destegi olmayan firmalari. Geri adim atilmasin bundan taraftar olarak her hafta bir firmayi ulke gundemine tasisak organize sekilde yarisinin meyvesini yesek kar kardir.

  13
 2. başkan bırak şu partiye muhtaç olmayı. onlar sana gelsin sen partiler üstü BURSASPOR başkanısın. ama haklısın öyle duruma getirdilerki herkez onlardan hicazet alacak!!!akıl hocan Fatih ten mi çıkıyo bu fikirler??

  11
 3. Fazla da abartmamak lazım, Bursa Milletvekilimiz, Başbakan Yardımcısı görevine atandı, hazır Ankaraya’da gitmişken hayırlı olsun ziyareti yapılmış, normal bi durum bizde de Başkan değişince her kesimden tebrik ziyaretine geliniyor, hazır gitmişken şu stad isim hakkı için; THY ya da TÜRK TELEKOM için bi destek istenebillir, Sayın Çavuşoğlundan

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu