Yönetimde görev değişikliği!

Bursaspor yönetiminde sessiz sedasız görev değişiklikleri oldu.

Yönetim kurulundaki görev değişikliklerinin hafta başında yapılan toplantıda karar bağlandığı belirtilirken, resmi siteden konuyla ilgili bir açıklamanın yapılmaması dikkat çekti. Ancak üyelerin yeni görevleri resmi sitede belirtildi. Buna göre Ersin Toker, Ali Büyükkurt ve Fatih Öztürk‘ün istifasıyla boşalan yönetim kurulu üyeliklerine yedek listede yer alan Ali Nazım Tekelioğlu, Erdinç Doğan ve Alper Akar dahil edildi. Görev tanımlarında yapılan değişiklikler ise hayli dikkat çekici. Buna göre yeni görevlendirmede genel sekreterlik, idari asbaşkanlık ve altyapı sorumluluğu bulunmuyor.

DİKKAT ÇEKEN ATAMALAR

Daha önce idari asbaşkan görevini de yürüten Yavuz Aman bundan sonra sadece tesislerden sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak çalışacak. Mali asbaşkan yine Serkan Subaşı olurken, ayrıca Subaşı’nın projelerden sorumlu yönetim kurulu üyeliği görevi asil listeye geçen Ali Nazım Tekelioğlu‘na verildi. Ahmet Eraslan Bursastore‘dan sorumlu yönetim kurulu üyeliğinden, dış ilişkilerden sorumlu yönetim kurulu üyeliğine geçti. Türkiye Futbol Federasyonu Temsilcisi Uğur Çelikyay‘ın görevini asil listeye geçen Alper Akar üstlendi. Çelikyay da Fatih Öztürk‘ün istifasının ardından boşalan reklam ve pazarlamadan sorumlu yönetim kurulu üyeliğine getirildi.

DÖRT GÖREV DEĞİŞMEDİ

Taraftardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Kıvanç Cakalıoğlu‘na ayrıca Bursastore‘dan sorumlu yönetim kurulu üyeliği de verildi. Yedek listeden yönetime giren Erdinç Doğan yeni tanımlamayla oluşturulan idari işlerden sorumlu yönetim kurulu üyesi oldu. Daha önce altyapı sorumlusu olarak görev yapan Rıdvan Özkan’ın bu kez yönetim kurulu yedek üyesi olarak tanımlanması dikkat çekti. İkinci başkan Konuralp Yeşil, medya ve iletişimden sorumlu yönetim kurulu üyesi Erol Turan, hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Yıldırım Hacıoğlu ve amatör branşlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Serhat Yıldırır‘ın görevlerinde değişiklik olmadı.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Ooo, Yavuz Aman’ı fena yimişler. Bir aralar Özlüce’nin kıralı olduydu, şimdi başkandan kesiği yemiş. Onun yerine Avukat Konuralp Yeşil’i kıral yapmışlar kulüpte. Messut Mestan’la ikisi götürüyomuş artık bütün olayı. Diğer isimlerin hepsi dümenden sembolkik görevlere verilmiş. Dostlar alışverişte görsün hesabı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu