Yönetim ve Takımımız Yemekte..

Yemeğe 2.Başkanımız Rıdvan Şen, İcra Kurulu Üyelerimizden İlhan Satık, Ali Ay, yöneticilerimiz İlyas Acar, Mehmet Aktar, İlyas Kocaefe, Yüksel Çolak, Necdet Ertaş, Başkan Danışmanımız Alpay Şar, İletişim, Medya ve Pazarlama Direktörümüz Osman Akın’ın yanı sıra Genel Direktörümüz Ayhan Barışıcı, Sportif Koordinatörümüz Barış Güçlü, Teknik Heyetimiz ve futbolcularımız katıldı.

 

İkinci Başkanımız Rıdvan Şen teknik heyet ve futbolcularımıza hitaben yapmış olduğu konuşmada, “Öncelikle Galatasaray karşılaşmasında göstermiş olduğunuz mücadeleden dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Bunun bir başlangıç olmasını ve önümüzdeki Antalyaspor maçında da devam etmesini diliyor ve bu karşılaşmada sizlere sonsuz başarılar diliyorum. Sizlere sonuna kadar güveniyoruz. Her zaman arkanızdayız. Birlik ve beraberlik içerisinde Bursasporumuzun en iyi yerlere geleceğine inanıyoruz” dedi.

 

Futbolcularımız adına ise Kaptan İbrahim Öztürk bir konuşma yaptı. İbrahim, “Yeni sezon hepimize hayırlı olsun. Bizler Bursaspor’un askerleriyiz. Birlik ve bütünlük içerisinde Bursaspor’u en iyi şekilde temsil edeceğimizden şüpheniz olmasın” dedi.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu