Yönetim ve Denetim Kuruluna çağrımızdır

Bir çok genel kurul üyesinin sitemize gönderdiği yorum ve sorular üzerine Yönetim ve Denetim Kurulundan bazı açıklamalar isteme zorunluluğu doğmuştur.

İbra edilmeyen Ali Ay dönemi ile ilgili dışarıdan seçilen bağımsız denetim firmasının incelemesi tamamlanması akabinde yönetim kurulu tarafından hukuki sürecin başlatılması gerektiği konusunda her iki kurula çağrıda bulunuyoruz.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kulübü yedi bitirdi bu Ali tay ve Cemil parlakayın disipline sevkedildiler bunların akıbeti ne oldu Mesut mestan ve Denetim kurulu kaç ay oldu hiçbir açıklama yok Şeffaf Olun bende genel kurul üyesiyim kimden ne saklıyorsunuz gereğini yapmayacaktınız neden geldiniz

  17
  4
  1. @Bursalı Osman yorumuna yanıt olarak

   geçen sene arsalardan 2 milyon kazandıran denetim kurulu , Ali ay ın temliklerini iptal eden bonservis gelirlerinin kulübe gelmesini sağlayan tahtanın açılmasını sağlayan etkenlerden biri yine denetim kurulu ama şimdi yok şöyle yok böyle bir süreç var ve bu süreç bekleniyor ne yapsın yönetim ve denetim kurulu birde utanmadan gereğini yapmayacaktınız neden geldiniz diyorsun bu ülkede sorumluluk alana elini taşın altına koyan her zaman baskı altına alınmaya çalışılmıştır sizin gibi klavyeciler yüzünden oturduğu yerden sallayanlar yüzünden bırakın işini yapsın adamlar mali genel kurullarda çıkar sorarsın ne soracaksan onlarda verecekleri cevapları varsa verirler ..

   2
   3
   1. @Yusuf yorumuna yanıt olarak

    bence acilen denetleme kurulununda denetlenmesi lazım…geçen gün gazeteci adnan alp öyle belgeler le yolsuzluk haberi yaptıki denetleme kurulu bu zamana kadar ne yapmış ki diyor taraftar..

 2. Hasan parlakay gelmiş bursaspor basket maçına saha içinde maç izliyor texas orda tüm taraftar orda en küçük bir tepki dahi yok hangi yüzle bunlar hala Bursasporumuzun maçlarına gelebiliyorlar

 3. @Yusuf yorumuna yanıt olarak
  Senin yaşın kaç ne klavyecisinden bahsediyorsun ben 18 yıllık genel kurul üyesiyim yaşım 52 ne utanması biz kongre üyeleri önerge verdik temlikleri kaldırdık Ali tayı ibra etmedik Allah,’tan başka kimseye boyun eğmedim senin gibi klavyeciler şakşakçıların yüzünden Bursasporumuz bu hâlde biz gerçek Bursasporluyuz her sene kombinemi alırım bu sene Basketbol kombinesi bile aldım senin acaba ne katkın var boş konuşma

  3
  1
  1. @Bursalı Osman yorumuna yanıt olarak

   Bence sen başka bir kongreye gitmişsin Bir gidene Sor bakalım temlikler ile ilgili önergeyi kim verdi Genel kurul üyeleri önergeyi imzaladı sadece ama disipline sevk edilen önergeyi genel kurul üyeleri verdi onu kastediyorsun sanırım neyse ..

 4. KİMSENİN DERDININ BURSASPOR OLMADIĞINI
  BURSASPORUN ŞAHSİ MENFAATLER UĞRUNA İSTANBULA PEŞKEŞ ÇEKİLDİĞİNİ ASLINDA
  MESTANİN ALİ AYI AKLAMA PROJESİ OLDUĞUNU
  ŞEFFAF OLMAMASININ KUŞKU YARATTIĞINI
  LASTİGIN FİFA DOSYALARICİDDİYE BİNDİĞİ ZAMAN
  P ATLAYACAGİNİ GÖRECEĞİMİZI DÜŞÜNÜYORUM
  HALA İNATLA
  BURSASPORUN EN DOĞRUSUNUN ANAHTARLAR İNİN VALİ BEYETESLİMİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM
  AMA HİSLERİM ARTIK ÇOK GEÇ OLDUGUNU
  YAKİNDA ÇOK ZOR DURUMDA KALACAĞIMIZI
  DÜŞÜNÜYORUM

  2
  8
 5. Denetim Kurulu rapor alınması için firma ile anlaştı ve sonucu bekleniyor akabinde yönetim kurulu süreci başlatacak zaten neyin açıklamasını yapsınlar admin loading mi desinler 🙂

  2
  2
 6. Arkadaşlar, boş bi haber olmuş. Çünkü böyle bir şeyin olmayacağını herkes biliyor. Ali Ay o kadar alacağına karşılık susmasının sebebi Mesut Mestanın getirilmesidir, mevcut başkan zaten Ali Ay’ı kurtaracak ve parasını alacak. NET.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu