Yönetim ve A takım yemekte buluştu

Yemeğe Başkanımız Recep Bölükbaşı ve Yönetim Kurulu üyelerimizin yanı sıra Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve yardımcı antrenörlerimiz, sağlık ekibimiz, futbolcularımız ve kulüp personelimiz katıldı.

Yemeğin ardından konuşan Başkanımız Recep Bölükbaşı, bu sezon ilk kez yönetim ile takımın birlikte  yemek yediğini ve bu tür yemek organizasyonunun artarak devam edeceğini belirtti.  Başkanımız Recep Bölükbaşı futbolcularımıza hitaben şu konuşmayı yaptı; “ Sezonun ilk yemeğinde bir araya geldik. Bundan sonra bu tür organizasyonlarımız artarak devam edecek. Bursa’daki ilk etap çalışmalarınızı tamamladınız.  Bundan sonraki çalışmalarınızı Kartepe’de devam edeceksiniz. İnşallah bu neşeli samimi ortamınızı kampta da sürdürerek çalışacaksınız. Göreve geldiğimizde bir takım sıkıntılarımız vardı. Gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde gereken ödemeleri yapacağız. Hocamız size iki günlük bir izin verdi. Herkes bu tatili iyi yapsın. Kamp çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.  

Yemek organizasyonunda konuşan Oğuzhan İskenderoğlu ise “ Bursaspor için canımızı bile veririz. Bundan sonra Bursaspor ile birkaç organizasyonumuz daha olacak. Bursaspor için en ufak şeylerden birisi bu. Biz yapabildiğimiz en güzel işi bugün sunduk.  İnşallah futbolcularımızın yedikleri etler önce kana sonra gollere dönüşür” dedi. 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı