Yönetim tesislerde toplandı!

Bursaspor yönetimi, dün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde bir toplantı gerçekleştirdi.

Özellikle son günlerde gündemde olan krediyle alakalı görüş alışverişlerinin yapıldığı toplantıda transferin de konuşulduğu belirtildi. Başkan Ali Ay‘ın ayrıca Teknik Direktör Samet Aybaba‘yla gerçekleştirdiği toplantılardaki bilgileri paylaştığı bildirildi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kredi çekip transfer mi yapilir. Gelecekteki gelirlerimiz bile ipotek altinda. Bide tek tarafli fesheden oyuncularla anlaşmadik henüz. Mahkemeye gidenler olacaktir.

  22
  4
 2. Bu taraftar herşeye muhalefet eder oldu. Normal haberlerin yorumlarında dahi ona buna sallamalar… Sonumuz iyi değil.

  4
  2
 3. Ne desen boş siz ne yeşile ne beyaza yakışıyosunuz bırakın bu işleri sıradan takım yaptın güzelim bursasporumu

  3
  1
 4. Ali ay yönetimi paranız yoksa neden ordasınız yönetime aldığınız iş adamlarıyla 12 trilyonu toplayamıyorsanız bırakın gidin Bursaspor camiası sokaktan gelenlere kalmadı parası olmayan başkan adayı olmasın arkadaş yönetime almayın parasız iş adamlarını ??

  1
  1
 5. sayın başkanım..elimizdeki 21 puan.yokmuş gibi 2 yarıya başlamalı yine,en az 21 puan daha üstüne koymalıyız..fakat..2 yarı birinci yarıdan kat be kat daha zorlu geçecek tir..siz bunu daha iyi biliyorsunuz..başkanım, transfer yok diyor..fakat büyük tehlike ilk 4 hafta 0 puan yapma ihtimalimiz yüksek.. yani 12 puan bizde yok..direk dibe otururuz..kısaca kurtaralım diye abuk sabuk transferler için çabalarken inanın kurtaramayız..2 sezondur direkten döndük. bu yıl daha dikkatli olamalıyız..transferin şakası yok..iş işten geçtikten sonra KRALını alsan ne olur…ÇOK GEÇ OLAMADAN BAŞKANIM…saygılarımla.

  1. @ms yorumuna yanıt olarak

   Katılıyorum. İkinci yarıdan max puan beklentim 16. O da içerideki maçlarımızın bazılarını alt sıralardaki takımlara karşı oynayacağımız için. Deplasmanda ise Erzurum ve Ankaragücü maçları hariç puan beklemiyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu