Yönetim son aşamada

Ulusal Kulüp Lisansı alamadığı için TFF’nin verdiği 3 puan silme cezasının uygulanmaması için 15 Ekim’e kadar süre alan Erkan Kamat yönetimi çalışmalarında son aşamaya geldi.

25 milyon lira tutarındaki 26 dosyanın büyük bölümünü çözüme kavuşturan yönetimin 4-5 dosya üzerinde çalıştığı öğrenildi. Yarına kadar kalan dosyalarla ilgili adımların da atılacağı ve puan silme cezasının yüzde 95 gelmeyeceği ifade ediliyor.

31 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Mesut 16 yorumuna yanıt olarak

    Tabii ya zorla başkan yaptık taraftar yürüyüş yaptı bu başkan olsun diye. Yav kardeşim hamama giren terler bu işleri 5 yaşındaki çocuk biliyorduda başkanmı bilmiyordu..tahtayı açamadılar tahtayı haberin var mı

    4
    8
  1. @smhkygsz yorumuna yanıt olarak

   Başkan mevcut kadroyu koruyamadın, transfer tahtasını açamadın, hiç değilse puan silme cezasının önüne geç ! Biz de seni alkışlayalım…! Burası futbol şehri taraftar sabırsız yeri gelir eleştirir, yeri geldiğinde de haklıya haklı demesini de bilir !
   Başka Bursaspor yok…!

   31
   44
  2. @smhkygsz yorumuna yanıt olarak

   herkes bi tutturmuş, tahta, masa, cam, çerçeve, ali ay, 1060, erkan, mestan, hesap, kitap, siyaset, falan, pişman, kıl, yün..!
   evet bunların hepsi doğru ama düşüşün ana nedenleri şöyle.
   1- POTANSİYELİMİZ. şampiyon olduğumuzda bu ortaya çıktı.
   2- BİZANS. bu durum futbol pastasının sahibi bizansı rahatsız etti. pastaya yeni bir ortak daha istemiyorlardı. bizi durdurmaları gerekiyordu. içimizdeki uzantıları ile camiayı ustaca karıştırdılar.
   3- SKOR ODAKLI YEREL BASIN. sözde kurumsallığı savunuyorlar ama her nedense!!! futbolu sadece günlük skorlar ve performanslar üzerinden yorumluyorlar. bu da özellikle taraftar üzerinde yanlış algılamalara yol açıyor.
   4- SABIRSIZ TARAFTAR. tamamen basının etkisinde. takımının hep kazanmasını istiyor. iki kötü sonuçta yönetim ve teknik adamı. iki basit pas hatasında futbolcusunu yerden yere vuruyor. yani kulüp üzerinde tam bir baskı unsuru.

   ÇARE: yeniden yapılanma ve kurumsallaşma gitmek. bunun içinse sportif ve kentlilik bilinci, zaman, sabır, destek…

   47
   9
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Unutulmaması gereken konu olası puan cezaları bu sezon veya geçen sezon borçlarından kaynaklı değil.
   Daha gerilere sanırım dört beş sezon öncesine gidiyor.
   Bu yüzden Mesut Mestan ve Erkan Kamat a laf söylemek haksızlık olacaktır.
   Taraftarlar bu konuyu dikkate almalıdır.
   Çünkü eksi puan cezası son iki sezon borçlarına gelmiyor.
   Borcun takibe düşmesi için bildiğim kadarı ile en az üç yıl gibi bir zaman geçmesi gerekiyor.
   İnancım odur ki Erkan bey daha eski geçmiş dönem borçları yapılandırarak muhtemel puan cezalarını bertaraf edecektir.

   26
   6
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     Sevgili kardeşim.
     Yanlış anlamanı istemem.
     Ben probleme genel olarak yaklaşıp dikkat çekmek istedim.
     Bildiğimiz kadarı ile geçen yıl ve bu yıl kulübün bütün gelirleri tamamen eskiden gelen borçlara gittiğinden mevcut başkan ve önceki başkan oldukça zorlandılar ve zorlanıyorlar.
     Bizler şu anda daha daha önceki yöneticilerin hatalarının ceremesini çekiyoruz.
     Anlam veremediğim bir konu da şu transfer yasağı bizim takıma bu kadar kolay nasıl geliyor.
     Zira malum takımların borçları toplamı 13 milyar TL yi geçmiş fakat onlara nedense transfer yasağı veya puan cezası gelmiyor .
     Bu nasıl bir anlayış ve nasıl bir çifte standart anlam veremiyorum.
     Kurallar her takıma farklı mı uygulanıyor diye düşünmeden edemiyorum.
     İyi akşamlar kardeşim.

     3
     1
     1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

      bu konuda çok haklısın…Onlar ayrıcalıklı..Ama şunu da ifade edeyim Mestan ve kamat çapında aamlarla olmaz dedim ama Çağlar ve Sönmez çapındaki adalarla bile olmaz.Kimseyle olmazAncak bütün şehirin elini taşın altına koymasıyla olur..Demek istediğim şimdi sana Kamat ver 1 milyon dese mi ikna oolman kolaydır Çağlar ver 1 milyon dese mi daha kolay olur?? Ha bu arada takımın bu duruma gelmesinde siyasilerin de rolü çok fazladır. Kendilerini bu kulbün yöneticileri gibi görüp kulübü yönetmeye çalışmışlardır..İbrahim Yazıcı döneminde kendisini sevmem ama Bursaspor lu olduğuna inandığım ve kulübe öyle veya böyle katkı koymuş Altepe yi sen hiç tesiste gördün mü?Yazıcı kapıdan sokmazdı

      2
      1
 1. İyşallah Başkan bu işin üstesinden tecrübesiyle
  gelecektir ve iyşallah bunların hesabını sormasını
  diliyorum

  37
  5
 2. Şurda 2 Gün Kaldı Göreceğiz- Zaten Kapanan Dosya vs Yok Sadece Öteleniyor Büyük Olasılıkla – Problem Dahada Büyük Hale Geliyor Bir Zamandan Sonra Baştan Ötelenmiş Dosyalar Önümüze Yeniden Gelecek Bu Sefer -3 Değil -12/-15 Puan Verilmesini İsteyecek UEFA FİFA TFF ! – Bunlar Sadece Onlarda Paranın Olmadığının Bir Kanıtı Daha- Ya Paranız Yok Ne Başkan Olursunuz – Gidin İş Yerleriniz varsa Oteleriniz varsa İlgilenin vs Sonra Onları Kurtarmak Zorunda Kalmayın Burası Medyatik Merkezi Değil Bankalara Reklam İçin veya İmaj Parlatmak İçin- Bari Bir İyilik Yapın Bursaspor’un Şirketleşmesi İçin Genel Kurula Gidin Derhal!

  21
  7
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Henel kurula gitseler noolcak? Aday mı çıkacak bu saatten sonra? Erkan gidecek, yumurtacı Coşkun gelecek. Aynı mokun laciverti.

   9
   5
 3. Yerel basının başka ağızlarından; durumun çözülmesinin zor olduğu, yazışmaların fayda etmediği, uzak yurtdışı yolculukları yapılması gerektiği vurgulandı demiyordu başkan tarafından. Kendi kafamıza sıktığımız en garanti silah başkan ve yönetimden önce yerel medyadır. Eksiler daha da fazlalaşarak gelecek. Yine teknik direktör kaosu yaşanacak haftaya. Yine cezalılar affedilecek. Yine bugün küfrettigimiz yarın kral olacak tıpkı dün kūfrettiklerimizi bugün kral yaptığımız gibi. Kabul edelim artık; Bursalı şehri batırdığı gibi Bursasporu da batırdı.

  11
  2
 4. Devre arasına kadar yukarılarda tutunalım transfer tahtasını açarsak yarı transfer döneminde yapacağımız kaliteli transferlerle direkt çıkarız…

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu