Yönetim olarak kredimiz azaldı!

Transferi gündemde olan diğer isimler hakkında da bilgi veren Öztürk şunları söyledi:

Doumbia‘yı da kadromuza katma ihtimalimiz var. Mossoro İstanbul‘dan ayrılmak istemiyor. Cisse transferi gerçekleşmeyecek gibi Samet hocamız da 1-2 isim önerdi. Onlarla da ilgili gelişmeler olabilir. Tabii transferde şöyle bir durum da ortaya çıkıyor.

Bir oyuncuya talip oluyorsunuz. Manajerler ortaya çıkıyor. O oyuncuyu biz önerdik diyorlar ve para talep ediyorlar. Bu yüzden acele etmememiz gerekiyor. Biraz sabır gerekiyor.

Yönetim olarak kredimizin azaldığını biliyoruz. Geçen sene hatalarımız oldu ama ekonomik olmaya çalışıyoruz. Sonuçta transfer şart biliyoruz. Taraftarımız baskılı bir takım istiyor ama acele edersek hata da yapabiliriz.”

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Acele etmeyin yaz var kış var bu işin PTT ligi var Bursaspor’umuza hainlik yapanlar olarak ilk sizler anılacaksınız çapsızsınız vizyonsuzsunuz ayrıca karaktersizsiniz yazıklarrrr olsuuuun sizeeee

  26
 2. Gercekten Aceleye gerek yok liglerin baslamasina 2 aydan fazla varda bizimmi haberimiz yok . Siz yoneticisiniz ha bence hiç birsey değilsiniz kukladan baska birsey değilsiniz. Tarihin en kötü yönetimisiniz NET.

  15
 3. Şu; bir oyuncuya talip oluyorsunuz, ortaya menacerler öıkıyor hikayesini yıllardır dinliyoruz. Böyle oyuncuyu almayın kardeşim. Neden başakşehir aynı sıkıntıyı yaşamıyor? Menacerlerle oturup kalkarsan, kapından menacerler ayrılmaz.

  10
 4. Sizin her hamleniz nasıl medyaya yansıyor onu araştırdınız mı? Kim bu gevşek ağızlı ? Dillendirilen her oyuncuyu Göztepe aldı !!!! Gündemi meşgul etmek için Göztepe nin talip olduklarına bakıp haber yaptırmışta olabilirler, sonra vay efendim onlar aldı !!! 4 gün sonra maç var beyler ne transferi bu adam ne kadar zaman da adapte olacak… milletin aklıyla alay etmeyi bırakın

 5. Fenerin Bursayla il maçında..
  Fenere çok güzel bir MORAL verilir.
  Fener harika bir doping olur.
  Bursanın, FB GS BJK TS karşısında galip gelme ihtimali SIFIR

  4
  1
 6. sizin krediniz daha 2 sezon evvelinden tükendi zaten ali ay efendi,bu takıma 240 milyon euro artı bir istifa borcunuz var

 7. Bir yöneticinin açıklamasına dahi yüzlerce yorum var şunu belirtmek isterim Bursaspor un en büyük gücü taraftarı evet başkan ve yönetim ler çok hata yaptı yapıyorlar eğer ki taraftar da hata yapar ise Allah muhafaza duseriz lütfen bizler hata yapmayalım takımın her koşul da arkasında duralım ayrıca yöneticiler de aceleye getirip yanlış transferler ile Bursaspor’un uzun daha da borç batağına sokmayin lütfen kötülük ediyorsunuz bu şehire

 8. Bu ali ay denen adamdan kurtulmak için düşmemiz gerekiyor ise düşelim de rahatlasın bakalım o zaman parasını nasıl alacak. Bursaspor tarihinin en çapsız yönetimi bu yönetimdir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu