Yönetim kuruluna iftar yemeği

Başkanımız Recep Bölükbaşı’nın yanı sıra Futbol Şube Sorumlumuz İlyas Acar ve Reklam Pazarlama ve Gelirlerden Sorumlu Asbaşkanımız Nihat Akınoğlu iftar yemeğine katıldı. Başkanımız Recep Bölükbaşı iftar sonrasında yaptığı açıklamada ilk kez geldiği Trilye Marin Club’ın çok güzel bir yer olduğunu ve iftarı veren işletme sahibi Serdal Gençelli’ye teşekkürlerini iletti. Başkanımız Bölükbaşı şu açıklamayı yaptı; “Yönetim kurulu arkadaşlarımız ile buraya geldik. Gerçekten çok güzel bir yer. Bursa’da herkesin gelip görmesi gereken bir yer olduğunu düşünüyorum. Bursa’da ben buradan daha güzel bir yer görmedim.  Ramazan ayının dışında tüm misafirlerimizi getirebileceğimiz bir yer.  Burada Bursasporlu dostlarımız var.  Bizleri ağırladıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum “ dedi.

İşletme sahibi Serdal Gençelli ise “ Başkanımızı ve yöneticilerimizi burada ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduk.  En kısa zaman içerisinde tüm teknik heyet ve futbolcularımızı burada ağırlamak istiyoruz” dedi.  

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu