Yönetim kombine satışından memnun

İlk gün sadece 60 adet kombine satılırken, özellikle bu sezon yapılan 1963 tribününe ilgi olduğu belirtildi.

4 bin TL’ye satışa çıkan tribüne olan ilgiden memnun olan Bursaspor yönetimi tüm taraftarları kombine almaya devam etti.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Siz nasıl Bursa medyasınız ben onu anlamadım.Karalamak kötülemek için herşeyi yapıyorsunuz.Yok 60 kombine satılmış yok Puma forma vermiyormuş.Bazı şeylerin gizli tutulması lazım aynı aile içi meseleleri gibi.Ayrıca siz değilmiydiniz seçim arifesinde Ali Ay’ın reklamını yapan gelmesini istediğiniz bakın geldi bari medya olarak arkasında durun abuk subuk şeyler yazıpta Bursaspor’un prestijini iyice düşürmeyin.

  32
  5
  1. @Zafers yorumuna yanıt olarak

   Ali ay yüzünden bu klüpte prestij mi kaldı 2 senedir son anda ligde kalıyoruz bu sezon düşme potasına girmeyecegimizin kimse garantisinin veremiyor Samet Aybaba bile hedefin ilk 10 bitirmek olduğunu acikladi şampiyon olmuş takımın vizyonu bu mu olmali sence.

  2. @Zafers yorumuna yanıt olarak

   Medya her zaman doğru ve tarafsız olmalıdır,
   habercilik gerçekleri saklamak değil, saklanmaya çalışan
   gerçekleri gün yüzüne çıkarmaktır gardaşşş

   3
   1
 2. ne yönetim ne de sürekli yönetimi eleştriren bursasporlular umurumda değil . herkes istediğini yapabilir , ben bir takımı seviyorum ve münferiden koşulsuz destekliyorum . kombineyi yıllardır istisnasız yeniliyoruz . takım çok mu kötü oldu , düşecek mi ? ben o stadyumda olmalıyım , takım çok mu iyi , coşacak mı ? ben o stadyumda olmalıyım . cefasıda sefasıda başımızın üstüne .

  6
  3
  1. @16MAYIS2010 yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş buna körü körüne bağlanmak denir. Bazıları buna ebedi aşk falan diyor. Bu tarz durumlarda beyin akıllı düşünemiyor. Duygu yükselince akıl arkada kalıyor. Zaten başımıza ne geliyorsa bundan geliyor.
   Yıllarca kombine alırım, forma alırım, otoparkı bile seçerken özellikle bursaspor otoparkını tercih ederim ki klüp kazansın. Bu sene yokum ama, ben taraftar olarak bu kadar hassiyet gösterirken, klübü yönetenler çiftlik yönetir gibi klüp yönetiyor. Bunu yaparken de işte bu hassas Bursasporlu duygularımızı kullanarak yapıyorlar. Taraftar olarak biraz aklımızı başımıza toplayalım. Küme düşeceksek te düşelim. Duygularımız ile değil aklımız ile hareket edelim.
   Bu sene bursasporu maddi olarak desteklemeyeceğim, batalım akıllanarak tekrar çıkalım.

 3. Arkadaşlar ali ay ı severiz sevmeyiz tamam ama bu takım hebbimizin bütün bursa nın..elimizden geldiğince kombine alalım…tabi eleştirmek de hakkımız ama..kimsenin babasının çiftliği değıl. Düşmez kalkmaz bir allahtır bu dar günlerimizde geçer el ele verelim…bursaspor sevdamızı dillendirelim.

  4
  4
 4. 2 tane kaliteli Forvet alınsa bu taraftar hemen çözülür kombine almaya koşar
  siz yeter ki transferi doğru yapın, şimdi herkes pusuda bekliyor
  bir kıvılcım yeter bu şehir için

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu