Yönetim İbra Edilmemeli

Teksas Taraftar Grubu’nun lideri Selim Kurtulan, olağanüstü genel kurul öncesi açıklamada bulunarak Erkan Körüstan yönetiminin ibra edilmemesi gerektiğini söyledi. Kurtulan; “Bu kongre sürecinde şehrin ileri gelenleri göreve bekliyoruz. Gönül isterdi ki şehrin büyükleri gelsin bu göreve talip olsun ama ne yazık ki kaçıyorlar. Kaçmakta da haklılar. Kulübün borcu çok çünkü. Ben buradan kongre üyelerine bir kez daha seslenmek istiyorum. Bu yönetimi ibra etmeyelim. Bursaspor’a yaptıkları ortada. Gelen yönetimler de aynısını yapmasın. Bursaspor’u zarara uğratıp, çiftlik gibi kullanmasın. Su içmedim diyor topçuya 3 milyon Euro veriyor” diyerek sert sözlerle eleştirdi.

 

KOMBİNELER TFF’YE

 

E-bilet ile ilgili de bir karar alacaklarını sözlerine ekleyen Selim Kurtulan; “Kombinelerimizi sezon bitmeden toplayıp hepsini Türkiye Futbol Federasyonu’na göndereceğiz. Artık gerisini onlar düşünsün. Bir de Galatasaray maçı sonrası 30 arkadaşımız ceza aldı. Tribünde 25 bin kişi var küfür ediyor, 30 kişi ceza alıyor. Ayıptır, günahtır. Bir iş yapılacaksa doğru düzgün yapılsın. Biz küfür etmediğimiz maçta, Kayseri’de ceza aldık. Bu sezon federasyon da, hakemler de, şehrin dinamikleri de Bursaspor’un üzerine oynadı. Niye diye herkes kendi kendine düşünüp bir sorgulasın. Bu yönetim taraftarla yüzleşmekten korktu” ifadesini kullandı.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu