Yönetim futbolcularla toplanıyor!

Mayıs ayından Genel Kurul kararı alan Bursaspor yönetimi, bu akşam yemekte futbolcularla görüşecek ve moral verecek.

Çaykur Rizespor mağlubiyeti sonrası tansiyonu düşürmek adına Mayıs‘ta Genel Kurul yapma kararı alan Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve yönetimi, futbolcularla bir araya gelerek moral vermeye çalışacak.

Akşam yemeğinde yapılacak toplantıda yöneticilerin, futbolculara yalnız olmadıklarını hissettirecekleri ve Başakşehir maçında başarı dileyecekleri belirtildi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkan para yok diye tavuk doner yedirme sakın adamlara.Bu tarz organizasyonları surekli yapsaydın keske.Paca tutuşunca birlik beraberlik meaajları.Tek gercek bilirim,Devre arası bu takima takviye yapmamak Bursaspora ihanettir.Yapan takımların durumu ortada.insanlarin yuzune bakamaz olduk.Bu utancın yarısını siz yaşiyomusunuz acaba?

  13
  1
 2. SAYIN BAŞKAN ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇTİKTEN SONRA NE YAPARSANIZ YAPIN BU TAKIM İSTEMEYEREKDE OLSA KÜME DÜŞMÜŞTÜR BUNUN NEDENİ SEN VE YÖNETİM KURULU VE SENİ SEÇEN 1060 KONGRE ÜYESİDİR HERKES ARA TRANSFERDE ÇATIR ÇATIR TRANSFER YAPARKEN SEN DAHA PERSONELİN FUTBOLCULARIN ALACAKLARINI ZAMANINDA ÖDEMEDİN BİR ÇOK PERSONELİ İŞTEN ÇIKARDIN PARALARINI ÖDEMEDİN HEPSİNİN AHINI ALDIN YAZIKLAR OLSUN AH ALAN KUL HAKKI YİYEN BU DÜNYADA İHLAS OLMAZ İKİ YAKANIZ BİR ARAYA GELMEZ BU HAFTAKİ MAÇI TAKIM ÇOK FARKLI KAYBEDECEK SAMET AYBABANIN GÖREVİNE BİR AN ÖNCE SON VERİN EGOLARI YÜZÜNDEN OYNAYACAK OYUNCUYU OYMATMIYOR OYNAMAYACAK OYUNCULARI SIRF KENDİ ALDIRDIĞI İÇİNOYNATIYOR TAKIM ÜSTÜNDE OTORİTESİ YOK FUTBOLCULAR SAHADA KAVGA EDİYOR MÜDAHALEDE BULUNMUYOR OYUNCU DEĞİŞİKLİKLERİN YANLIŞ YAPIYOR SAYGILAR

  7
  2
 3. Bekliyoruz hafta sonu gel sin diye..malesef her hafta sonu hüsran.aylardır bu adamlar.kelli felli adamlar ve futbolcu dediğimiz şahıslar..yani her hafta sonu .DARMA dağan edilmeyi nasıl hazmediyorsunuz..ya biriniz.Başakan.biriniz.Teknikdirektör.20 futbolcu.azda olsa çok ta olsa bu işten Ekmek yemektesiniz..nasıl bu kadar rezaletten sonra..yediğniz ekmek buğazınızdan geçiyor..hala anlamıyorum..ya biz taraftarlar hiç bir menfaatimiz olmadığı halde..aldığınız bu UTANÇ VERİCİ YENİLGİLERDEN sonra günlerce yediğimiz ekmek boğazımızdan geçmiyor.hayatımız alt üst oluyor..siz nasıl bir insanlar toluluğu sunuz bu kadar RAHAT bu kadar vurdum duymaz.olunurmu…eNAZINDA BİR AÇIKLA yokmu.bu rezalet durum ne zaman bitecek..şimdi bekliyoruz hafta sonu gelsinde BAŞAKŞEHİR bizi dağat sın diye..hiç bir hedefiniz planınız yokmu..yazık çok yazık..tek üzüldüğüm gencecik delikanlılar sizi 10 bin 30 kişi gelip destekliyor ve onları boyunlerı eğik gönderiyor sunuz..siz bu ezikliğin hesabını veremez sininiz…ne zaman başımız dik o STADtan ayrılacağiz…bu Bedende taşıdığınız yüzler sizinmi yoksa maskemi..artık utanma zamanı gelmedimi.

  5
  1
 4. Biz gemiyi limana yanaştırıp devredeceğiz siz yaşananlardan etkilenmeyin vs vs denecek başka söz yok çünkü.

  4
  1
 5. Bursaspor sevdalıları şu saatten sonra sen ben biz sevdamiza sahip çıkalım bırakalım yanlışları hataları birlik gönül den el ele verelim 35 bin sevdalı dolduralım o stadyumu burada yok o yok bu dedikçe vakit geçiyor lütfen maça gelelim Sivas maçında birlik olalım sevdamiza sahip çıkalım sezon sonu zaten gidecekler gider takımı biz tutalım

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu