Yönetim Fernandao’yu düşünüyor ama…

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısıdır.

Jose Fernandao ismi yine gündeme düştü.

Yönetimin Brezilyalı futbolcuyla ilgili bir düşüncesi var.

Fakat para verebilme ihtimali yok.

Edindiğim izlenim şu yönde; Fenerbahçe Harun Tekin için kapıyı çalarsa ve iyi bir para verirse ilave olarak Fernandao talep edilebilir.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İstanbul görmüş yabancı tekrar Bursa’ya gelirse hayır beklemeyin, kendi öz evladımız dediklerimizin yaptıklarını gördükten sonra Fernandao’yu Bursa’da mutlu edebileceğimize inanmak da boş hayalden başkası değil.

  63
  15
   1. @trolcan yorumuna yanıt olarak

    bu kafayla devam edin. İstanbul görmesi, orada ki değersizliğini anlaması daha önemli bence. Mesela ömer erdoğan, mesela sivok mesela zapo, mesela ali tandoğan… Biz bu boş taraftarlarla bir arpa boyu yol alamayız.

    6
    6
 2. Fernandao peşinde koşmaktansa gidin genç gelecek vaat eden 2 3 adam daha alın. Tutarsa biz kazanırız, tutmazsa daha ne kaybedebiliriz? Adam bize en fazla 1 sezon katkı verebilir. Kilo problemi başlı başına bir dert. Bizde böyle disiplinsiz kendine bakmayan oyunculara baskı yapabilecek bir yönetim olmadığından yararından çok zararı dokunur. Gol atıyor ama disipline edilmeli. Bu yaşa gelmiş adama ne yapabilirsin?

  35
  6
  1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   bak bu nedenle fernandao alınmasın dersen katılırım amma dersen ki bizi sattı, bilmem ne o kafalar artık bitmeli. Adam katkı sağlayacaksa ve yerine para kazanacağımız bir genç bulamıyorsan başımın üstünde yeri var.

   1. @rebel536 yorumuna yanıt olarak

    Paranın borusunun öttüğü bu piyasada sattı mattı yalan oldu. O nedenle yok o sattı, yok bu sattı karşıyım. Takıma katkı verecekse Ozan’da gelir, Volkan’da gelir, gelir de gelir… Para konuşur…

    2
    1
 3. Fenerbahçe Harun Tekin için MUTLAKA kapımızı çalacak.
  Takas yoluyla satışta alıp adam edeceğiniz üzerinden yine büyük para kazanacağımız oyuncu Fernandao değil ,
  Fenerbahçenin istemediği Ozan Tufandır. Biraz çalışsın, Samet Hoca onu 11 de oynatır.
  Fiyatı 25 milyon euroya kadar çıkabilecek bir kumaşı vardır. Severiz sevmeyiz ama hakikat budur.
  Aksi takdirde Ozan Fenerbahçede kaybolup gidecektir.

  5
  3
 4. Brezilyada tonla fernandao var gidin bulun yenisini adam bize geldiğinde kariyer istatistikleri ne kadar iyiydi sanki forumlarda çoğu kişi bu adamın başarılı olamayacağını bile söylüyordu. Yaş ve kilo problemi artı şuan kazandığı paradan sonra bizim vereceğimiz ücret artı taraftarların bir kısmı maçlarda yuhalayacak falan fayda gelmez.

 5. Saçmalamayın aynı hataya düşmeyin artık,
  Fenevden STOCH geldi, HOLMEN geldi,
  Gsden BİLAL, SERCAN, CEM PAUL, FURKAN ÖZÇAL geldi,
  ne halt ettiler burda hepsi yattı ve gitti Harun için keş para iste
  7-8 milyon eurodan aşağı da verme Bizanslılara,
  Forvet bi şekilde bulunur o paraları alınca

  1
  1
 6. forvet olarak 31 yaşındaki yüksek maliyetli fernandao’ya kaldıysak bu işi bırakın gidin hakikaten. hiç mi portföyünüzde oyuncu yok. bu 30 yaş civarı maliyetli oyunculardan az çekmedik ama halen akıllanma yok.

 7. Bizim. Takasa değil paraya ihtiyacimiz var. Harunu fenere yollamak yerine neden yurt disina yollamak amac degil ?? Bizim istedikleriniz Tr de büyük para yurt disinda 2. Lig takimlari ödüyor..

 8. Fernandao iyi onu besleyecek iyi oyuncular transfer etmemiz halinde kesinlikle iş yapar. Ancak bu uğurda Harun’u kaybetmeye değmez. Onun yerine Harun ve/veya Shehu’nun Avrupa’ya transferinden gelecek parayla bir hamle yapılabilir.

 9. YÖNETİM ELİNİ ÇABUK TUTMALI ORTADA TRANSFER YOK FORMA GÖĞÜS SPONSORU YOK FERNANDOYA GELECEK OLURSAK YÖNETİM 1 YILLIĞINA UYGUNA KİRALAYABİLİR

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu