Yok mu bi delikanlı be Yazıcı Başkan gibi…

Bugün sitemize gelen bir yorumu sizlere yorumsuz olarak paylaşıyoruz.

76 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @ILAYTEKS yorumuna yanıt olarak

    Hacı sen Ali AY ın maaşlı personeli olabilirmisin acaba , senin çare dediğin önceki iki malum başkanın yaptıklarına noktayı koyarak cümle aleme rezil etti bu koca şehri , sen o çareyi kendi yarana sür , bizden uzak allaha yakın olun ..

  1. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   sevgili kardeşim, bursasporun sorunu para değil, sistemsizlik.
   gelecek başkanın parası olmasına gerek yok. dürüst ve bilinçli olması yeter.
   bu şehir o paraları çok rahat bulur, yeter ki medyası, taraftarı ve başkanı şehre güven versin.
   neyse,
   @esrariko sikoko arkadaşın yaptığı gibi şeytanına küfür ederek onu yenemezsin.
   şeytanı yenmemenin kendine has kuralları var.
   o bu duruma ne kadar üzülüyorsa, bilsin ki büyük çoğunluk onunla nasıl aynı fikirde oluyor diye ben ondan yüz kat daha fazla üzülüyorum.
   nedenlerini ve çözüm önerilerini aklımın erdiği, dilimin döndüğünce buralarda belki on yüz bin kere yazmışımdır.
   temcit pilavı gibi tekrar tekrar yazmaya gerek yok. çünkü değişen bir şey olmuyor. her halde bu bir uzun süreç.

  2. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Diyelim ki paralı biri geldi.
   600 milyon koydu, tüm borçları sıfırladı.
   Bununlada yetinmedi bir 600 milyon da harcama limiti bağışladı.
   Eğer 3-4 sene sonra, yeni bir 600 milyon borç ortaya çıkmazsa ben hiç bir şey bilmiyorum.
   Çünkü spora bakış açımız, yani zihniyetimiz temelden yanlış.

   12
  3. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   O işleri unutun artık. Bu kulübe hiç bir parası olan adam başkan olmaz. Kendine küfrettirmeye gelmez. Levent Başkan’ın etrafına söylediği söz; ben takımı alt ligden kurtardım onlar bana fb maçında küfretti. Bu taraftar Levent başkana da, rahmetli başkana da, Ertuğrul hocaya da hakaret etti. Batalla ve Harun’u dövmeye kalktı. Ömer kaptan, Hikmet değil de Ertuğrul hocanın yardımcısı oldu diye hakaret etti. Rahmetli başkan vefat edince ilk seçimde Hayri Yazıcı fbli deyip hakaret edip büyük Bursasporlu Körüstan’ı seçti, kongrede de Hayri Yazıcı’nın güçlü yönetimine Koydukmu tezahüratları yaptı, sanki adamlar düşmanmış gibi. Timur Noyan Opel reklamı aldı adama üçkağıtçı deyip Bölükbaşını seçti. Kulübe sürekli destek vermiş Hüseyin ve Ahmet Beyler yerine Trabzon fatihi Ali ayı seçti. Samet komisyoncusu iki genç oynattı esas şampiyon yapan Samet hocaydı deyip Ertuğrul hocayı yok saydı. Daha yazayım mı? Bu şehir siyasetçisinden medyasına taraftarından vefasız altyapı topçularına amatörü çoktan haketti. Allah rahmet eylesin.

   15
   1. @kral yorumuna yanıt olarak

    aga timur noyan’ın opel projesi vardı fakat opelin bundan haberi yoktu 🙂 herkes isminin reklam yapılmadı peşinde bursaspor adı altında

   2. @kral yorumuna yanıt olarak

    dogru yazmıssın kardesim.ama bazılarının işine gelmedigi icin köstek oluyolar mesela kamatın karsına aday olan hüseyin abi ne olduda adaylıktan cekilmek zorunda kaldı bes parasız adamı takımın basına getirdiler. böyle baskanlıgı taraftarlardan her hangi biri bile yapardı daha iyisini yapardı sonuç.ben burda hep yazdım sonumuz karsıyaka gibi olucak diye bana kızdınız.nedenmi böyle olacak taraftar baskanları işine gelmedigi zaman küfürden bu külüp 7 tane topcu parası ceza ödedi.şampiyon yapan yazıcı ordu macında yuhlandı zaten o zaman öldü. ertugrul saglam yuhlandı eeee sonuç bukongre üyeleri kime oy verecegini bilemedi sonrada aldatıldık deyip sıyrıldı vebal ne olacak kongre üyeleri günah ne olacak.bursasporun basarısını istemiyen bir takım insanlar temizlenmedikce bir b……… olmaz bizden. bursaspora bursaspor taraftarından baska kimse kötülük yapamaz.kongreyi kazanamıyanlar tarflarıyla beraber bursaspora düsman oluyor.ondan sonra anam gibi sevdim insan anasına zarar vermez.BİZE FUTBOL EKONOMİSİNDEN ANLIYAN.FUTBOL HUKUKUNDAN ANLIYAN.İNSAN İLETİŞİMİNDEN ANLIYAN BİR BASKAN LAZIM.varsa buyursun…BİZ TARAFTARDA ARTIK ŞAPKAYI ÖNÜMÜZE KOYUP DÜŞÜNME ZAMANI PROFÖSYONEL OLMA ZAMANI.olmassak 3.ligteyiz.

  4. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Yeni başkan, tecrübeli bir hocayla seneye hazırlık yapılmalı. Bu sene kibir, ego, ve işbilmezlik kuralları tam bilememek yüzünden heba oldu. Aslında sezon başı kadrosuyla devam edilseydi çıkılabilirdi ilk 2 den. Olan yine taraftara oldu..

   20
   7
  5. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Parası olanları da gördük bu kulübe neler yaptılar. Para çok büyük oyuncu ancak önemli olan büyük bir camiayı yönetmeyi bilen, arkasında durmayı bilen, camianın ne istediğini anlayabilen, sözle değil, iş ile icraat yapabilen bir başkan gelmeli. Yazıcı para mı verdi de şampiyon yaptı, para mı verdi de bu takımın stadını yeniledi, para mı verdi de tüm şehri kenetledi ve sportif başarı getiren bir takım oluşturdu. Hayır! Takımın arkasında durdu, yeri geldi yumruğunu masaya vurdu, herkes el kaldırırken Bursaspor’un Şike, Şike Yapanlar ve Şikeye Yardakçılık yapanlar ile işi olmaz diyerek ortamı terk etti. Menajerleri adam etti, oyuncuların aklını karıştırmasını, kulübün soyulmasını engelledi. Bunları yapabilecek bir kişi mi yok koskoca Bursa’da. Çok var ama Yazıcı’dan tek farkları var. Korkuyorlar. Korkunun olduğu yerde başarı gelmez. Yazıcı cesurdu, akıllıydı, işletmeyi maddi ve manevi olarak nasıl idare edeceğini çok iyi bilirdi. Milyonlarca insanın hayır duasını aldı, çocuklarımıza ve torunlarımıza anlatacağımız hikayeler verdi bize. Doğru yapılanma gerekli. Bu yapılanmaya liderlik edebilecek biri gerekli. Var mı böyle bir cesur kişi?

   21
   1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

    Yazıcı para vermedi doğrudur fakat parası vardı yani gücü vardı oyuncu yazıcının ismini teminat olarak görürdü her türlü paramı alırım bu adam varken diyodu, ezbere konuşma.Çulsuz parasız adamların kulübü ne hale getirdikleri ortada bu iş paran olacak gücün olacak.deplasmana gittiğinde kulübün kasasından harcırah alan başkanları gördük , kulüp tarihinde sattığı oyunculardan en çok para kazandığı sezon taşınmazları olan kulübe ait fabrikaları bile satıp kulübü en çok borca sokan başkanları gördük bu adamlar parasızdı güya projeleri vardı geçin bu işleri artık dingonun ahırına çevirdiler oyuncu arkasında sağlam başkan görmek ister

  6. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Rahmetli Yazıcı çok mu para verdi bu kulübe hayır. Rahmetli işi biliyordu ve başarılı oldu.
   Önemli olan çok para değil parayı idare etmek çakallara para kaptırmamak.

   22
  7. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Hadi diyelim ki öyle paralı bir Başkan geldi, Bursaspor ekonomik olarak rahatladı, sportif başarılar geldi…Iyi Güzel de, bir gün geldi o Başkan görevi bıraktı, hemen olmasa da ileride alacaklarını geri istedi…O zaman ne olacak ?..Yine başa dönmeyecek miyiz ?..Bugünü kurtarmak istiyorsak evet paralı bir Başkana ihtiyacımız var ama geleceği kurtarmak istiyorsak; Bize kalıcı gelir kaynakları yaratacak bir Başkana ihtiyacımız var…

   25
   1
  8. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Kimisi Mercedes ile geldi şimdi helikopter ile geziyor , kimisi oto işlerinden yüksek katlı rezidans temelden sahibi oldu , kimisi ofis temizlik şirketinden büyük ofis sahibi oldu , kimisi bir şeyi yokken arsalar Hoteler sahibi oldu vs bunlarda futbolcu alım satım yapan yöneticiler değil yani! Bursaspor battı birileri zengin oldu son zamanlarda artık kazanın dibindeki kazındı sakat hiç oynamayan futbolcular transfer edildi veya 1-2 maç oynayıp milyon TL’leri götürenler ve sonunda kimse borç vermeyince bu sefer ben borç verdim krom kaplamalı vs ve sonunda borç 600-700 milyon TL’lere çıktı millet elektrikleri kesmeye gelmeye başladı oda ödenmemiş hatır veresiyesimiş – bence Bursaspor’dan yönetimler sülalece yararlandı tut stadyuma bedava girişten tut reklamını yapmaktan tut sunni borç içine sürüklemekten tut reklamlardan tut ne varsa yoksadan para yapmayı tabiki Bursaspor’un içindeki akrabaları yakınları tanıdıklarıda yararlandı geziler hoteler tatiller vs vs kimbilir neler var ama o hesap kitapları bir türlü kamuoyuna açılmıyor hepsi gizli saklı ve bir gecede yok ederlerde bence babayiğit Bursaspor’du hepsi yararlandı şimdi yolunu bulanlar bir tas çorba verirmi kulüp çorbacı oldu!

   30
   1
   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    bu baskan tercübesiz iş bilmez hiç bir seyden anlamaz.nedenmi erzurum 1 gece yaptı yardım gecesi sonra süper lige cıktı.şimdi NERDE TARAFTAR BASKANLARI BASKANA BASKI YAPIP MYARDIM GECESİ NİYE YAPMIYOLAR.yapamazlar cünkü basarıyı istemeyen gurup yaptırmaz.ALLAH ………………………………….versin inşallah

  9. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Ah ulan ah ! Çocukluk aşkımız BURSASPOR bir gökteki yildiz gibi kayıp gidiyor ve işin ilginç tarafı kimse sahip cikmiyor !
   Şehrin ileri gelenleri lütfen azıcık vefa birazcik vefa ! Bu takım kime ne yaptı !?
   Bu kutsal şehir hepimizi doyuruyor aç birakmiyor bir tanecik takımı Bursaspor’ a sahip çıkmiyorsak bu hepimizin ayıbı !?

   40
   1
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Değildi tabi. Ona Fenerli, buna hırsız, öbürüne bilmem ne diyerek şehrin kıymetli ve paralı adamlarını Bursaspor’dan kaçırmamızdı tek suçumuz. Parası, çevresi ve ağırlığı olan adamlar artık bu kulübün semtine bile sokulmaya çekinir oldular. O zaman da ortaya Recep Bölükbaşı, Messut Mestan ve Erkan Kamat gibi çulsuzlar, veya AliTay gibi hırsız ve uğursuzlar çıktı. Sonuç ortada. Rahmetli Yazıcı ölmeseydi, onun bile adı hırsıza çıkacaktı. Ramak kalmıştı. Hatırlayın. Adamcağız belki de öldü de kurtuldu bu kara damgalardan. Biz bu kafayla gittikçe, elin Erzurum’u, Hatay’ı süper lige çıkar, hatta 3 semt takımının 3’üne de koyar. (Hatayspor gibi). Biz de yarın yine Mememen ile oynar ve soğanlı mı Soğansız mı olsun diye düşünmeye devam ederiz.

     24
 1. Vardı. Hayri yazıcı..ama siz mestanı şak şakladınız. Hayri yazıcı aday olmaya niyetlenince mestan siyasi ağa babalarını devreye koyup yazıcının aday olmasına engel oldunuz. Peki siz ve kendini taraftar sanan gürüh ne yaptın şampiyon başkan yazıcının kulüpten kovduğu adamı mestan yazacak destan diye şak şakladınız. Ali ay denen zat 2 sezon ligden düşmemeye oynatıp ama kulübe para veriyor diye şak şakladınız. Oh beter olun.

  70
  5
  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Aynen öyle .Kongre üyeliklerini ele geçiren bazı şakşakcılar yani çorbacılar istedsiklerini seçtirir oldu

 2. Bazıları tribünlerde İbrahim Yazıcı başkanıma ve Ertuğrul Sağlam’a istifa diye bağırırken, küfür ederken, biz tribünde ağlıyorduk.

  57
  2
  1. @Şemsettin yorumuna yanıt olarak

   İŞTE BUGÜNLERİN BAŞLANGICI O GÜNLERDİ.
   FUTBOLCU ISLILAMAMAK BİZDEYDİ. HADİ O ADİ İBNELER ÇIKSIN ŞİMDİ ISLIKLASIN.
   BİZİ BU DURUMA DÜŞÜREN BİZDEN BAŞKASI DEĞİL. TARAFTARIN SUÇU HEPSİNDEN ÇOK.
   ÇORBA YOK ARTIK NE BOK YİYECEKLER.

  2. @Şemsettin yorumuna yanıt olarak

   Adam gibi Ertuğrul sağlam samsunsporun 2.ligden şampiyon yapıp 1.lige çıkardı şimdi 1.ligden süper lige çıkartıyor siz avcunuzu yalayın. Ertuğrul sağlamın gözyaşlarında boğulun inşallah. inşallah demeye gerek yok zaten boğuluyorsunuz. adam gibi adam ertuğrul sağlama ve samsunspora gelecek sezon süper ligdede başarılar.

   22
   5
   1. @fff yorumuna yanıt olarak

    Şu Ertugrulculara hayret ediyorum , ne adammış arkadaş, şampiyon olduktan sonra yapılan transferlerden tut takımın hergün futbol anlamındaki geri gidişini göremeyip bu günlere zemin hazırlayan da maalesef aynı kişiydi, artık bunu görmeniz için ne yapmak gerekli acaba?

    16
    18
    1. @tiburon yorumuna yanıt olarak

     Alt yapıda harcadığı çocuklarda çabası…!!! Bizi şampiyon taraftar yaptı..taraftar istesin birlessinin kitlensin yapamicagi yoktur

     1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

      Ben değil kardeş sen bak. Ama gözlük tak birde yanına vicdanını al öyle bak. Bilmeden atıp durma. Eskişehirle maçımız var 2.0 öndeyiz eetuğrul istifa diye bağırdınız. Bağırdınız diyorum çünkü başka şey yazsam yayınlamazlar

     2. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

      Kardeş şampiyon olduk ya. Artık 3.lüğü 4.lüğü 5.liği beğenemez olduk ertuğrul sağlam bizi hep 3.4.5.yapacak ya olmaz her sene şampiyon olmamız lazımdı.

    2. @tiburon yorumuna yanıt olarak

     ahde vefası olmayanların hiç bir şeyi olmazmış. senin ve senin gibileri de hiç bir şeyi yok kardeş onun için sizin gibilere zaten muhatabım değil olamaz da. ben ertuğrul sağlamcıyım. ne o transferleri kötüymüş de bilmem ne de. diğer çok saygı değer teknik direktörleriniz çok iyi transferler yaptırdı mı dimi takıma. 3 4 transfer kötü çıkınca yerden yere vurun. ertuğrul sağlamla ligi 4. 5. bitirmesine mırın gırın ettiniz. transferleri kötüydü de ligde kalmaya mı oynattı behey güruhlar.

     10
     2
      1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

       Rahmetli Bursaspor için öldü ! O deplasman bu deplasman koşturdu buna rağmen küfür, hakaret, asılsız davalar…!
       Gerçekten çok yazık kendimiz ettik, kendimiz bulduk…
       İlahi adalet şaşmaz, sasmadi da…!

       11
       1. @Eser yorumuna yanıt olarak

        Yazıcı başkanı çok severdim, hep de destekledim ancak sapla samanı yine karıştırmışsın, küfürdü hakaretti olmaması gereken birşey ve taraftar işi asılsız davalar yönetici işi o da olmaması gereken başka birşey, sonuçta gsnin uefa kupası alması sonrası alınan kararlar takıma eşik atlatamadı ve düşüşün başlangıcı oldu, sorunları kabullenmeden çözüm arayamazsınız

       2. @Eser yorumuna yanıt olarak

        Ve biz o rahmetlinin kulüpten kovduğu adam mestanı başımıza başkan yaptık daha söze gerek var mı. Bu kadar nankörlüğün ahde vefasızlığın

    3. @tiburon yorumuna yanıt olarak

     Saçmalamissin adam ayrıldığında Bursaspor kaçıncı sıradaydı !? Her sene şampiyon olacagiz diye bir kural vardı sanki !? Şampiyon olduk bir sonraki sene 3. olduk, UEFA ligine katıldık kesmedi !? Sonrası zaten malum leş kargalari usustu pastanın başına ! Kufur, protesto, istifa sesleri ve adami kacirtmayi başardılar…!
     O yüzden bu durumdayız…
     Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste ! Çıkıyor da zaten…

     11
     2
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      Yahu onu diyorum, kaçıncı sırada oldugunun önemi yoktu ligde zira oynanan oyun umut vermiyordu, bunu da uefaya her gittiğimizde barajı geçemeyip köy takımlarının bizi elemesi ispat ediyordu zaten.Hala ertugrul ertugrul deyip ahde vefayı öğretmeye kalkmayın adama, sizin gibi devekuşları ile geldiğimiz nokta tff 1. ligde ayakta kalma mücadelesi, gelecek başkanın da sizin gibilere kulaklarını tıkayıp eleştirilerinizi sallamadan gerçeklerle aksiyon alması lazım ama o iş de zor..

 3. var varda yanaştırmıyorlar. bir ekip 100.000 TL para ile gelecekti icazet alamadılar.
  taraftar kendini paralamasın üzülmesin.
  19 yaşındaki çocuklar rakı masalarından karı kız aleminden başlarını kaldıramıyor (hepsi değil).
  peşinden koştuğumuz insanlar bu armayı haketmiyor BURSASPOR istila edilmiş

  29
  2
  1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Ali Akmana imza attirip para bile kazandiramayan elektirk borcu olan bir kulup olmak gercekten aci bursasporumuzu izlemek icin haftayi iple cekiyordum lakin artik izlemek istemiyorum yazik bu duruma dusurenlere futbolcularin hicmi vebali yok bursasporda parlayip para kazandirmadan gitmek hangi ahlaki degere sigar

   15
  2. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Evet yok mu babayiğit koskoca Bursa’m da neden bu korku bu kadar odalar var neden birleşip bir yönetim oluşturulamiyor bize sadece deplasman da atmayı kollayacak ve bunu haber yaptıracak kişi lazım değil donanımlı çevresi olan eh birazda paralı lazım ama bu kaos ortamına gelecek dediğimiz kriterli başkan adayı olur mu !!!bilemem….

   Taraftarımız zaman versin her şeyi açıklayacağım demek ne demek tefeciden para alıp biraz daha zaman ver ödeyeceğim der gibi biraz ciddiyet biraz yüzünüz armada olsun….!!!

   15
 4. Yok! yediler kulubü de şehri de darmadağın ettiler. Geriye bu enkaz kaldı, taraftar(!) zamanında çakallara, çantacılarıa, soygunculara göz yumdu, şimdi de bu oldu. Hak ettik.

  30
  1
 5. Bu takıma kimse başkan olmak istemez ben Bursaspor’u seven bir taraftarım İnsanlar başkan olacak kişiye saygı gostermiyor küfür hakaret yoğun eleştiri bı dakika arkadaşlar ne oluyo ya? Hayirdir adam servet sahibi olucak gelicek Bursaspor’a başkanlık yapicak adama ana avrat sovcekler sonra adam başkanlık yapicak kimse kusura bakmasın arkadaşlar siz bu kafayla gittikçe bu iş olmaz …herkezin kendine gelmesi lazım sosyal medyadan efelik yapmaya benzemez bu işler

  27
  1. @Bursasporlular yorumuna yanıt olarak

   Çok doğru bir yorum İbrahim Yazıcının basın toplantısı yaptığını hatırlarım neden bu kadar şikayet ediyorsunuz taşkınlık yapıyorsunuz kötü tezahurat yapıyorsunuz diye . Şımarıklık bize bu durumlara getirdi zor iflah oluruz .

  2. @Bursasporlular yorumuna yanıt olarak

   Hadi diyelim ki öyle paralı bir Başkan geldi, Bursaspor ekonomik olarak rahatladı, sportif başarılar geldi…Iyi Güzel de, bir gün geldi o Başkan görevi bıraktı, hemen olmasa da ileride alacaklarını geri istedi…O zaman ne olacak ?..Yine başa dönmeyecek miyiz ?..Bugünü kurtarmak istiyorsak evet paralı bir Başkana ihtiyacımız var ama geleceği kurtarmak istiyorsak; Bize kalıcı gelir kaynakları yaratacak bir Başkana ihtiyacımız var…

 6. GELEN YOL BULMAYA GELİYOR DERT GÖRMEYE DEGİL ELEKTİRİK BORCUNU ÖDEYEMEYEN YÖNETİM TAKIMA NE VERECEK TERSO SELLERİN BAŞKAN OLMASINI ARTIK İSTEMİYORUZ

  18
 7. Ali ay ikinci kez seçildiğinde yarim kalan işini tamamlamak için tekrar başkan oldu ,kesin takımi küme düşürecek dediğimde herkes beni bu sitede linç etmişti..ne hainliğimiz kalmişti ne beşiktaşliligimiz.mestan başkan olduğunda, bu sene ligden çikamayiz dedigimde eksilere boğuldum.. erkan kamat adayliğini acıkladiğinda ayvayi yedik demistim..kayip bir sezon daha bizi bekliyor dediğimde yine lince uğramiştim.. az çok taniyorum bu insanlari.. ali ay,mestan,erkan kamat vs.. bu adamlara bursasporun bekçi kulübesini bile emanet etmem.bu kadar net.. bizim taraftarin da vizyonunu genişletmesi gerekiyor artik..taraftar da bu yanliş seçimlerde pay sahibi..kimse kusura bakmasin.

  12
  1. @CML yorumuna yanıt olarak

   Hazırlanıyomuş gene. Bu sefer artık tabanca gibi takım kurucam. Çıraklık bitti demiş. Sakho’yu, Agu’yu, Badu’yu, Saviet’i ve Jires Kembo’yu aramış. Hazır olun takımı çıkarmaya gidiyoruz diye. Hasan Parlakay da sanayi bölgesinde sorunsuz ve tek tapulu arsalara bakıyomuş. Bilmem, niyeyse artık.

 8. Kardeşimiz arma sevdalısı bir kardeşimiz, emin olsun aynı duyguları yaşıyoruz hergün. Lâkin bizim sorunumuz “sistem”yada daha doğrusu “sistemsizlik” sorunudur. Malesef artık hiç kimse çakallarla boğuşarak kazandığı parayı Bursaspora hibe etmek istemiyor. Ekonomik olarak ülkenin geldiği şu noktada hiç kimse 700 milyona yakın borcun altına girmez. (Borç 600 falan değil 700 milyondur.) Yazıcı başkanın kurmaya çalıştığı sisteme Erkan Körüstanlar Recep Bölükbaşılar tekme atarken utanacaktınız, şimdi iş iştem geçmiş utanıyoruz demenin alemi yok. Artık vakit “Başa Gelen Çekilir” vakti. Borç biter mi? Biter. Ama bir kaç senede olacak işler değil. Kahraman kurtarıcı beklerseniz 10 senede yine bitmez borç. Sistem takımı olmalıyız başka yol yok.

  3
  1
 9. Bir Süpermen gelecek, dertler bitecek… Bu yöntem 30 yıl önce iş yapıyordu. Artık bilgi, organizasyon, işi delege etme yöntemi dünyada geçerli. Türkiye’ye bu sistem sanırım bir 50 yıl daha uğramayacak…

  3
  1
 10. Ne olacak Yazıcı gibi biri geldiğinde! Ne kadar borç olduğunu biliyor musunuz? Amacım kimseyi savunmak değil, kimse babamın oğlu değil ama borç batağındayız tabiri caizse.

  Bu borçları yapılandırmadan, kalıcı gelirler üretmeden ve geçmişte Bursaspor’dan alınanların peşinden koşmadan (otopark, arsa vb.) bu durumlardan kurtulmamız çok uzun sürecek gibi…

  Bizlere düşen görev çok büyük, tek davamız olan BURSASPOR için, önce ordan burdan yorum yazmayı bırakıp icraata geçmeliyiz. Hemde acilen… Borçların ödenmesi için;

  1) Kulüp üyesi olmak ve düzenli olarak aidat ödemek (bu borç nasıl biter yada bu başkanı kim seçti diye konuşuyoruz ya, daha fazla üye daha fazla söz sahipliği demek ve borçlar için bir gelir demek)
  2) Lisanslı ürünler almak
  3) Kalıcı gelirler için projeler üretmek, taraftar platformları ile birlikte. (sosyal medya kullanılarak)

  3
  1
 11. Acı Reçete/ Tatlı Şurup
  Siyaseten güçlü olan İş Dünyasında güçsüz, İş Dünyasında Güçlü olan ise Siyaseten güçsüz… Şifahen eğri de otursak doğruları konuşalım isterim.
  Kıramayacağı kişileri araya sokarak, Levent KIZIL a başkanlık altın tepside götürülmeli. Aday olmalı demiyorum, tüm desteği ile hazır sunulmalı. Siyaset ve iş dünyasından ve dahi İstanbul Lobisinden hak ettiği desteği alabilecek tek adam Levent KIZIL ‘dır. Sevmeyenler için acı reçete, sevenler için tatlı şurup dememin sebebi budur.
  Gerekirse Cumhurbaşkanımız aramalı, ama Levent KIZIL ikna edilmelidir.
  Aksi halde, senelerce sadece Vakıfköy ile övünmeye devam edeceğiz.

 12. Basarisiz oldugunda küfür edildiği sürece gelmez,zaman tanimadiginiz surece gelmez,evlerini bastiginiz surece gelmez bir cok neden sayabilirim,su an ki gibi taraftar başı başkanla deplasmanda boy gostermeye çalıştığı gitmezse aleyhine konusacagini bildigi surece gelmez,taraftar kendini temizlemedigi sürece Atatürk gelse baskan olsa duzeltemez bu kulübü,beni sahsi fikrim katilirsiniz katilmazsiniz

  2
  1
 13. Kongre üyelerini divan kurulunu bunların hepsini sileceksin gerçek bursasporlular üye olucak, çorbacı grupları üyelikleri ele geçirmişler istesiklerini başkan yapıyolar divan da boş divan , Şehirde on numara insanlar var fakat bu çapulcularla uğraşmak istemiyolar, Levent KIZIL, Hayri YAZICI ve Faik ÇELİK gibi bursaspor sevdalısı insanlar var bunlardan biri başkan olsun isimleri bile şampiyon olmaya yeter.Oyuncu arkasında güçlü bir başkan ister ,paramı alırım diyecek başkana güvenecek.Bunlardan biri başkan olsun hatta süper ligde bile şampiyonluğa oynar bu takım ama önce üyelerden çorbacı gruplar temizliyecen.

 14. Bursa’da hiçbiri Yazıcı başkanın kılı olamaz o da mezarda rahmetli de gelemeyeceğine göre bu basiretsizlerin yapabileceği bir şey değil bu geçmiş olsun

 15. Delikanlı var da bizim taraftar delikanlı değil biz bu adama bile küfrettik yazıcı gibi bir delikanlı gelse ne olcak onada küfreder dururuz adam çeker gider boşverin bizde bu cahil taraftar varken bizim yerimiz burası olmalı.beğenmediğimiz mestan bile kamattan bin kat iyidi ama adamında başını yedik adam borç batağı içinde takımı aldı ona rağmen tahtayı açıp transfrerler yaptı playoff oynadık ama bizim taraftar sevmez böyle şeyleri şimdi birkaç maç daha verelimde tutsun ondan sonra kamat sizi ptt 1.ligde de göreyim..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu