Yok daha neler!

Eskişehirspor'un gözden çıkarttığı futbolcusu Batuhan Karadeniz için formül arayan Başkan Halil Ünal'ın Bursaspor'dan Batuhan'a karşılık Sercan'ı isteyeceği öğrenildi

HALİL ÜNAL TEKLİFİNİ SUNACAK

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal'ın Bursaspor'dan Batuhan'a karşılık olarak Sercan takasını önereceği öğrenildi. Geçtiğimiz sezon başında Beşiktaş'tan transfer ettiği ancak hayal kırıklığına uğradığı Batuhan'ı gözden çıkartan Halil Ünal bu futbolcu için aylardır formül arıyor. Sezonun bitmesiyle birlikte Batuhan'ı başka takımlarla takas etmeyi defalarca deneyen ancak bir sonuç alamayan Halil Ünal'ın bu kez de Bursaspor'un golcüsü Sercan Yıldırım ile takas etmesi gündeme bomba gibi düştü. Yeşil Beyazlı kulübe teklifini sunmaya hazırlanan Ünal, Sercan'a Kırmızı Siyahlı formayı giydirmeyi çok istiyor. Sercan'a karşılık olarak Batuhan takasını önerecek olan Halil Ünal, Bursaspor'a Milli futbolcu için para ödemeyi de aklına koydu.

SERCAN DA BURSA'DA İSTENMİYOR

Eskişehirspor'da Batuhan'ın istenmemesi gibi Sercan Yıldırım'ın da Bursaspor'da hocası Ertuğrul Sağlam ve yönetimle arasının iyi olmamasıyla birlikte istenmemesi bu transferin olumlu şekilde sonuçlanmasına neden olabilir. Geçtiğimiz sezon devre arasında takımdan ayrılmak istemesiyle yurt dışına transferi gündemde olan ancak transferi gerçekleşmediği için tekrar Bursaspor'a geri dönen Sercan yaptığı bu hareketiyle hem yönetimden hem de Ertuğrul hocadan büyük tepki almıştı. Sezonun ikinci yarısında Ertuğrul Sağlam tarafından fazla şans tanınmayan Sercan Yıldırım'ın Eskişehirspor forması giyip giymeyeceği Halil Ünal'ın yapacağı tekliften sonra belli olacak. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Ünal "Geçtiğimiz günlerde Sercan'ı Bursa'dan isteyecektim ancak Başkan İbrahim Yazıcı'nın başına gelenlerden dolayı bu gerçekleşmemişti. İbrahim Yazıcı'nın aklanmasının ardından bu teklifimi sunacağım. Neler olur bilinmez ama ben Sercan'ı Bursaspor'dan isteyeceğim" dedi.

Sinan Turhan / Porsuk Ekspres

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu