Yine yeniden!

Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Bursaspor’u Altay maçındaki taraftarlarının ‘çirkin ve kötü tezahüratı’ ve ‘saha olayları’ nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk etti.

Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Bursaspor’u Altay maçındaki taraftarlarının ‘çirkin ve kötü tezahüratı’ ve ‘saha olayları’ nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk etti. Altay Kulübü de aynı gerekçelerle PFDK’lık oldu.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış. Biz ağzımızla s..kecez diyemiyoz, federasyon açık açık her hafta bizi sevmekten vazgeçmiyor. Türkiye’de siyaset başta olmak üzere TFF gibi sözde özerk kurumların dokunulmazliklarina da sınır koymak gerekir. Kulüpler nasıl ceza ödüyorsa federasyon da hatalarının cezasını ödemesi lazım. Alınan puanlar ödenen cezalar bı tarafa milleti futboldan soğutmak için bu kadar da çalışılmaz be kardeşim

  28
  1
 2. Küfrü duyarsınız CEZA. .. Kötü tezahürat yaptılar dersiniz CEZA … Merdivenlere oturmuşlar dersiniz gene CEZA. … Eeeee bu takıma yapılan penaltı yı görmezsiniz. … Ofsayt tan atılan golü görmezsiniz. . Bazı takımlar aleni şekilde korunur görmezsiniz. ..PFDK EĞER BİZ TARAFTARLAR dan sizlere para veriliyor ise sizlerde o paraları orada veya burada yiyorsanız. .. Eğer hakkım varsa HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN. ..

  18
  1
 3. Meclis’te birbirlerine ana avrat küfreden hatta tekme tokat kavga edenleri de bu halk ebedi disiplin kuruluna sevk edecek.

 4. Her defasında boş boş tff ye sallıyoruz. Bir kere de maçta küfür edilmeden eve geldiğimi hatırlamıyorum. Kendimizi de sorgulayalım

 5. biraz da hakemlerei disipline ceksen bu kadar acık sacık doğramayın bursasporu her hafta hata mı yapar hakemler burada bir emek var hak var var oğlu var hic mi yaradandan korkmasınız

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu