Yine yeniden İdris Sevinç

Timsah Arena Toplantı Salonu’nda Divan Başkanlık Kurulu Olağan seçimi gerçekleştirildi.

Divan Başkanı İdris Sevinç yaptığı konuşmada; “Tek adaylı bir kongre olduğu bildiği halde buraya katılan tüm genel kurul üyelerime saygılarımı teşekkürlerimi sunuyorum.3 sene önce bizleri göreve getirdiniz. 3 sezon birlikte çalıştığımız bütün arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreç içerisinde bizleri her zaman kamuoyuna sunan medya çalışanı arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Bizleri hep hoşgörü ve saygıyla karşılayan siz değerli divan kurulu üyelerimize hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şimdi önümüzdeki 3 yıl boyunca birlikte çalışacağımız arkadaşlarımı kürsüye davet ediyorum. Biz de asil üye yedek üye yok hepimiz aynı yoldayız” dedi.

Ekip arkadaşlarını tanıtan İdris Sevinç; “Biz ekip olarak sizlerin huzurundayız. Bizler gösterdiğiniz teveccühe layık olmaya çalışacağız. İnşallah güzel bir 3 sene geçireceğiz. Yeni bir sezona başlıyoruz. Zorlu bir sezon olacak. Yönetim kurulumuza, hocamıza, oyuncularımıza başarılar diliyoruz. Hepimiz birbirimize sahip çıkıp bütünleşmeliyiz. Tüm kulüpler gibi biz de zorlu bir dönemden geçiyoruz. Yönetim Kurulumuz ve Bursa’nın önde gelen isimleri Bursaspor’a sahip çıkmalı. Herkes taşın altına elini koymalı. Hepimiz bir olmalıyız, hepimiz kenetlenmeliyiz. Bir tane Bursaspor var” dedi.

 

Divan Başkanlık Kurulu’na yeniden başkan seçilen İdris Sevinç’in ekibi şu şekilde oldu;

İdris Sevinç (Başkan)

M. Haluk Sivri

Şükrü Akyollu

İbrahim İtem

Sinan Oral

Yedek Liste

Caner Sungur

Abdullah Erdem

Sevnur Balcı

Alper Öncel

Erdem Aydın

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Divan olmuş yatış yeri, ne iş yaparsınız, okey kıraathane havasında geçiyor divan toplantıları, katılım az, sonuç 0.. Bu Ali Ay niçin uyarılmaz, baskı yapılmaz, hesap sorulmaz, alan memnun – veren memnun yazıklar olsun klüpteki tüm liyakatsiz kişilere ve sizi oraya seçenlere..!

  18
  1
 2. Adam çöktü kulübün başına gitmiyor da,
  kendileri gibi bi dedeyide Başkanlığa getirdiler,
  KOskoca kulüp ve 3 Milyonluk şehir komple kış uykusu
  modunda, Allah bizi bunlardan bir an önce kurtarsın

 3. İdris Seviç senden de bi cacık olmaz. 40 yıllık siyasetçisin. Oran buran ayrı oynuyo. Ak düşmüş saçlarınla dansözlük yapma. Tavşana kaç, tazıya tut. İşiniz gücünüz katakulli. Bi başka sahte jop Avukat Haluk Sivri’yi de almışın yanına, oh miss

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu