Yine PFDK’ya sevk edildik!

Bursaspor Kulübü bu hafta da Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Bursaspor‘u “çirkin ve kötü tezahürat” nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu‘na (PFDK) sevk etti.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

Bursaspor Kulübü‘nün 24.02.2019 tarihinde oynanan Medipol Başakşehir FK-Bursaspor Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasındaki “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı‘nın 53. maddesi uyarınca PFDK‘ya sevkine karar verilmiştir.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Hayırdır kardeşim 2 gün üst üste kar kuş soğuk demeden biz oradaydık Rize Trabzon Kayseri Sivas sen nerdeydin çorbacı diyorsun çıkarsız gidiyor herkes sen sıcak yatağında yat ???

   1
   2
   1. @Radikal yorumuna yanıt olarak

    Gitme kardeşim çokta lazimdiniz.gidiyonda skormu değişiyor.ceza aldırıp geluorsunuz.istersen 10 bin git.skor değişmez.ocealarda haram zıkkım olsun.

    4
    1
    1. @Brss yorumuna yanıt olarak

     Skoru değiştirmiyor ama takima destek olmaya gidiyorlar biz sıcak evimizde maçı TV’den izlerken abilerimiz takım yalnız kalmasında karşılıksız menfaatsiz destek olmaya gidiyorlar

 1. BU TARAFTAR HER MAÇTA OLAY KÜFÜR EDEREK TAKIMI KÜME DÜŞÜRMÜŞLERDİR LİGİN EN FAZLA CEZA ALAN TAKIMIYIZ BUNA ÖNLEM ALAMAYAN BAŞKAN VE TRİBÜN LİDERLERİNE YAZIKLAR OLSUN HİÇ MAÇLARA GİTMESİNLER BOŞ STADA OYNANSIN MAÇLAR

  6
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu