Yine ceza yedik!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Bursaspor’a Tarsus İdman Yurdu maçında taraftarların neden olduğu saha olayları sebebiyle 14 bin TL para cezası verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklama şu şekilde;

Bursaspor Kulübü’nün, 09.10.2022 tarihinde oynanan Bursaspor-Tarsus İdman Yurdu TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 14.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.”

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Corona zamanında ne güzeldi seyircisiz.. Gençlerimiz şahane de oynuyorlardı.

  Bu seyirci kitlesi yüzünden gençlerimizin elleri ayakları birbirine dolanıyor….Ve ürkek oynuyorlar Zaten..

  Sonumuz Belli

  24
  7
  1. @YaVuzBu🇳🇬 yorumuna yanıt olarak

   taraftar baskanları bu duruma el atmaları lazım yeter artık ya nasıl bir taraftar külübüne ceza yazdırır ve bunların basındakiler susar ses çıkarmaz biz ilk önce içimizdeki fransızları temizlemeden bu iş düzelmez yazıktır günahtır bakın para toplamaya ugrasıyoruz alkolü alıp stada geliyolar taraftar baskanları bunlara muama göstermiycek neden neden gösteriyonuz

   9
   1
 2. Yazık günah valla ya.Kulübümüzün zaten parası yok.Bize ceza yediren taraftarları tespit edip bir daha stada sokmayacaksın.

  13
  1
 3. Zaten bu olayları çıkartanların yönetimi istifaya davet edenlerin çoğu gerçek taraftar değil çoğu keş, kasıtlı olarak stadyuma serpiştirilmiş moral bozma gurupları veya yolda arkandan korna çalan yol vermeyen makas atan levyeyi kapan karısını kızını döven komşusuna sataşan halkın en alt seviyesinde olan insanlar bunlar sadece maça küfür etmek olay çıkarmak için maça geliyorlar bunuda 10 senedir yapıyorlar bir takım her hafta ceza alırımı yok nedenlerden bunların tümü isterse zengin isterse meteliksiz ömür boyu men edilmesi lazım derhal!

  11
  1
 4. memlekette irlandalı çok.
  edilen küfürlerin ve sahaya atılan maddelerin sebebi her ne kadar cehalet olsa da, büyük bir bölümü de ARDNİYET.
  maalesef bunlar sadece saha olaylarında değil, bu oyunun tüm alanlarında faaliyetteler.
  evet, sıradan bir taraftar sabırsız olabilir, sonuç odaklı olabilir, gücün yanında yer almak isteyebilir. bunlar çok normal şeyler.
  ancak sporun tam ortasında olup da,
  büyük ve kalıcı başarıların,
  a- plan-proje.
  b- sabır-zaman.
  c- birlik-beraberlik.
  d- sevgi-saygı.
  e- denk bütçe,
  f- yönetim-teknik adam-kadro istikrarı.
  g- yeniden yapılanma.
  h- ve kurumsallık. gibi unsurların olduğunu bilmemeleri.
  çareyi, günlük ve geçici başarıların olmazsa olmazları ”tahta-transfer-takviye!” ler de aramaları inanılır gibi değil…

  10
  1
 5. Ben Kulübün yerinde olsam kendim video kaydı aldırıp, bizzat yapanlara bölüştürüp, ödetirim bu cezaları. Bak o zaman yapabiliyorlar mı! Buna kızıp tribüne gelmeyecek olan varsa da gelmesin zaten.

  1. @tiburon yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular lütfen kimse kendi farklı camialarin yaptıkları ile bir tutmasın evet çok kötü yonetilmis hatalar yapmış olabiliriz lakin biz ülkesini seven şampiyon olmuş başkent olmuş tarihsel olgusu çok büyük olan sanayisi turizmi herşeyi ilemuthis bir şehiriz ne için yaşadığını bilmeyenler ile kendimizi lütfen bir tutmayalin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu