Yılmaz Vural Covid-19’dan yoğun bakımda!

Bursaspor'un da eski teknik direktörlerinden olan Yılmaz Vural ikinci kez koronavirüse yakalandı ve yoğun bakıma alındı.

Özel bir hastanede yoğun bakıma alınan Yılmaz Vural, koronavirüs tedavisi prosedürleri kapsamında entübe edildi.

67 yaşındaki tecrübeli teknik adam, Haziran ayında da koronavirüse yakalanmış ve devamındaki tedavi sürecinin ardından testleri negatife dönmesiyle sağlığına kavuşmuştu.

15 Yorum Onay bekleyen 11 yorum var

 1. Virüse yakalanıp yendiğiniz zaman bir daha yakalanmam diye düşünmeyin. Vücudun ürettiği antikor araştırmalara göre belli süre sonra azalarak biter. Maske mesafe hijyene önem gösterelim

  65
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Bende bir şey yok kardeşim. Çok şükür Corona da yok. . Tansiyon rahat sızlığım vardı. .. Çok şükür her şey normal. . ( Eğer BURSASPOR um puan kaybederse çok başım ağrıyor işte o zaman tansiyon çok fena oynuyor. BURSASPOR uma tansiyonum bile feda olsun. )

    11
 2. Ah be Yılmaz Hocam, hep seni buluyr bu kötü şeyler. İnşallah tez günde ayağa kalkar ve sağlığına kavuşursun. Futbolumuzun gülen yüzü, neşesi ve sevilen insanısın. Hiç bir kulübün taraftarı senden nefret etmiyor. Seni seviyoruz hocam. Allah şifa versin.

  24

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu