Yıldızlar satılabilir!

Son yılların en büyük maddi darboğazı içindeki Bursaspor'da yönetim kaynak arayışlarını sürdürüyor. Kadroda düşünülmeyen yabancı futbolcular gitme şartı olarak sözleşmelerinde yazan miktarları isteyince iyiden iyiye köşeye sıkışan Başkan Recep Bölükbaşı ve ekibi kaynak yaratma derdine düştü. Futbolculara yapılacak ödeme tarihinin de yaklaşması Bursaspor'un iyiden iyiye belini büküyor. Kasadaki paranın birikmiş ödemeleri karşılamayacağı söyleniyor.  

 

YILDIZLAR SATILABİLİR

Bu nedenle transferde de somut adım atamayan Bursaspor Yönetimi kadroda bulunan ve piyasası olan futbolcuların da çok sıkışılması durumunda satışını gündemine aldı. Yönetim, Ozan Tufan, Enes Ünal, Serdar Aziz ve Şener Özbayraklı'yı resmi teklif olması durumunda elden çıkarmayı planlıyor. Bu oyuncuların satışından gelecek parayla kulüp rahat nefes almayı ve yerlerine daha az maliyetli transfer yapmayı amaçlıyor.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu